مشروح اخبار
 » بازنشستگان صنعت نفت ذخائر ماندگار کشور در حوزه تولید و اقتصاد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در جمع بازنشستگان این شرکت گفت: بازنشستگان صنعت نفت ذخائر ماندگار کشور در حوزه تولید و اقتصاد هستید.بازنشستگان صنعت نفت ذخائر ماندگار کشور در حوزه تولید و اقتصاد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در جمع بازنشستگان این شرکت گفت: بازنشستگان صنعت نفت ذخائر ماندگار کشور در حوزه تولید و اقتصاد هستید.

هوشنگ صیدالی در آیین تجلیل از بازنشستگان صنعت نفت گچساران که در سالن‌ آزادی نفت برگزار شد، اظهار کرد: امروز به جرأت باید اذعان کرد زبان ما قاصر از این است که بتواند از زحمات شما تقدیر کند.

وی ادامه داد: امروز از یک جهت خوشحال هستم که در خدمت انسان‌های بزرگی قرار گرفته‌ام که می‌دانم چگونه به این صنعت تعهد و تعصب داشتند و از سوی دیگر باید اعتراف کنم از رفتن شما ناراحت و امیدوارم نسل بعد از شما با الگوگیری از متعهد بودنتان به صنعت نفت بتواند موفق باشد.

 مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه اگر امروز صنعت نفت کشورمان در اوج اقتدار و سرافرازی به سر می‌برد نتیجه زحمات شما موی سپیدان است اذعان کرد: باید اعتراف کرد شما از خود گذشتید تا ایران اسلامی در سخت‌ترین شرایط سربلند باشد و این برای همیشه در تاریخ کشور به عنوان سندی پُرافتخار از شما باقی خواهد ماند.

صیدالی افزود: خوشحال هستم از بدو شروع کار در صنعت نفت گچساران در خدمت شما بزرگانی بوده‌ام که اراده و تعهد شما را از نزدیک دیده‌ام.

وی با یادآوری و نقش بارز کارکنان صنعت نفت گچساران در کشور تصریح کرد: نقش شما در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن در دوران دفاع مقدس و کار در زیر بمباران‌های آن روزها و پس از آن بازسازی تأسیسات تا امروز که به تحقق بیش از صد درصدی رسیده‌ایم در راستای عزت اعتلای میهن اسلامی با هیچ کلام و مراسمی قابل جبران نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در ادامه با بیان اینکه امیدواریم شرایطی فراهم شود تا تجربه ارزشمند شما به نسل بعدی منتقل شود گفت: مدیران صنعت هیچ‌گاه شما را بازنشسته نمی‌دانند و در مواقع حساس و ضروری از شما استفاده خواهند کرد.

گفتنی است در این آیین از خانواده شهید علمدار امینی که به افتخار بازنشستگی نائل شده بود به صورت ویژه تقدیر  و از 143 تن بازنشستگان صنعت نفت گچساران تجلیل شد.تاریخ انتشار : 27 شهریور 1396» اخبار مرتبط:

 • مراسم تجلیل از کارکنان بازنشسته صنعت نفت گچساران برگزار شد
 • برگزاری آیین بزرگداشت روز ملی حمل و نقل در شرکت نفت گچساران
 • صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران شد
 • چرخ اقتصاد کشور در دست کارکنان صنعت است
 • مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران معرفی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler