مشروح اخبار
 » نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچساران

2 هزار و 400 دانش آموز اول دبستان گچساران با برگزاری جشن شکوفه ها همزمان با سراسر کشور امروز (چهارشنبه)راهی مدرسه شدند.نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچساران

2 هزار و 400 دانش آموز اول دبستان گچساران با برگزاری جشن شکوفه ها همزمان با سراسر کشور امروز (چهارشنبه)راهی مدرسه شدند.

به گزارش راک نیوز،این دانش آموزان به منظور آشنایی با فضای واحدهای آموزشی و معلمانشان زودتر از اول مهر ماه به مدرسه رفتند و با به صدا درآمدن زنگ شکوفه ها، با عبور از زیر قرآن مجید وارد کلاس هایشان شدند.

آئین جشن شکوفه‌ها در 114مدرسه ی گچساران با حضور دانش آموزان کلاس اولی و اولیاء آنان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار شد.

معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان گچساران در آئین نمادین جشن شکوفه‌ها در دبستان آسیه از افزایش دانش آموزان کلاس اولی در این شهرستان نسبت به سال تحصیلی گذشته خبر داد و  گفت: امسال 2 هزار و400 دانش آموز کلاس اولی روانه کلاس‌های درس شدند.

محمد شهبازی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس و آغاز ماه محرم فضایی خاص در آغاز فصل تعلیم و تربیت ایجاد کرده است، افزود: همچنین یکهزار و 100 نوآموز پیش دبستانی در شهرستان سال تحصیلی را آغاز کردند.

وی ابراز کرد: مهر، بهار دانش و فضل شکوفایی ادب و پیدایش مهربانی و مهرآفرینی بوده و به لطف حق تعالی و همت والای معلمان دوره ابتدایی امسال با آمادگی بیشتری به استقبال مهر آمدیم.

شهبازی با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت در کودکی و مقطع ابتدایی در مدارس افزود: آموزش نظم و مسوولیت پذیری به دانش آموزان در فضاهای آموزشی مورد توجه است.

وی نقش معلمان را در آموزش و پرورش آینده سازان ایران اسلامی بسیار مهم عنوان و تصریح کرد : معلمان در تعلیم و تربیت فرزندانمان نقش محوری و تعیین کننده دارند.

گفتنی است جشن غنچه ها ویژه پیش دبستانی ها نیز امروز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در شهرستان گچساران برگزار شد و بیش از یک هزار نفر از کودکان پیش دبستانی نیز راهی مراکز پیش دبستانی شدند.

شنبه اول مهر سال تحصیلی 97 - 96 آغاز می شود.

نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچساران
نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچساران
نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچساران
نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچساران
نخستین روز مدرسه برای بیش از 2 هزار دانش آموز کلاس اول در گچسارانتاریخ انتشار : 30 شهریور 1396 01:43» اخبار مرتبط:

 • 25هزار دانش آموز گچسارانی در کلاس درس حاضر شدند
 • زنگ شکوفه ها در مدارس شهرستان گچساران نواخته شد
 • رئیس آموزش و پرورش گچساران:2هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی امسال در گچساران ...
 • رییس آموزش و پرورش گچساران:یکهزار و 250کلاس درس و بیش از 25 هزار دانش آموز، ...
 • اول مهر مدرسه‌ ها تعطیل است؟
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس