مشروح اخبار
 » پایان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد با شناخت اثر برتر

بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد چهارشنبه29شهریورماه با شناخت اثر برتر در تالار مهرگان نفت گچساران به کار خود پایان داد.پایان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد با شناخت اثر برتر

بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد چهارشنبه29شهریورماه با شناخت اثر برتر در تالار مهرگان نفت گچساران به کار خود پایان داد.

در آیین اختتامیه این جشنواره که چهارشنبه29شهریورماه در محل تالار مهرگان نفت گچساران برگزار شد نمایش '' سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت' از این شهرستان به جشنواره بین المللی فجر راه یافت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان گچساران در این آئین گفت:۲۰۸اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد ارسال که از این تعداد ۱۳مورد به مرحله نهایی راه یافت.

امیر حسین نوروزی اظهار داشت: ۲۰۸اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال و بعد از ارزیابی‌های صورت گرفته توسط هیئت داوران شامل ناصر آقایی، وحید لک و مسعود رضازاده 13 اثر به مرحله نهایی راهیافت که از این تعداد 4 مورد از شهرستان گچساران بود.

وی ادامه داد: گروه‌های نمایش از شهرستان‌های مختلف استان شامل بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و بهمئی در این جشنواره حضور داشتند.

به گزارش راک نیوز،هیات داوران بیست و نهمین جشنواره تئاتر کهگیلویه وبویراحمد پس از نمایش و بررسی ۱۳اثر برتر، نمایش'سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت' به نویسندگی صابر محمدی ، کارگردانی مهرداد علیپور و علی شفیعی نژاد از گچساران را به عنوان اثر برتر این رویداد فرهنگی و هنری جهت شرکت در سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر انتخاب کردند.

گفتنی است آئین اختتامیه جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد امروز چهارشنبه 29شهریور ماه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین اهالی فرهنگ و هنر در تالار مهرگان گچساران برگزار ‌شد.

پایان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد با شناخت اثر برتر
پایان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد با شناخت اثر برتر
پایان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه وبویراحمد با شناخت اثر برترتاریخ انتشار : 29 شهریور 1396» اخبار مرتبط:

 • گچسارانی‌ها برگزیده تئاتر فجر شد
 • درخشش هنرمندان کهگیلویه و بویراحمدی درهفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت
 • موفقیتی بزرگ برای هنرمندان کهگیلویه و بویراحمدی
 • یاسوج میزبان جشنواره منطقه‌ای تئاتر فجر
 • بیست و پنجمین جشنواره تئاتر در یاسوج برگزار می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler