مشروح اخبار
 » گفتگوی اختصاصی راک نیوز با داور ایرانی گینس +عکس

مدتی است که گاه وبی گاه در رسانه های کشور خبری مبنی بر رکورد شکنی فلان ورزشکار ایرانی و ثبت نام آن در کتاب رکوردهای گینس شنیده میشود،خبری که همین امسال طی یک مدت کوتاه حداقل دوبار شنیده شد از رکورد شنا با دست بسته تا 8ساعت کار با توپ توسط جوان مینابی ازتوابع هرمزگان.بسیارشنیده ایم که میگویند فلانی در فیلم یا سریالی  بازیگر خوبی بوده وبعضا گلایه هایی شنیده میشد که کسی از عوامل پشت صحنه اسمی نمی برد یا حتی برای کسی شناخته نیستند اما طی چند سال گذشته با آگاهی جامعه می بینیم که علاوه بر بازیگران به نقش کارگردان ها ویا مربیان بیشتر از بازیگران توجه میشود واین یعنی دیده شدن زحمات همه عوامل دست اندرکار.

بی شک در بسیاری از رشته ها همیشه کسانی هستند که پشت صحنه اتفاقات قرار دارند و دیده نمیشونداما به واقع نمی توان بسادگی از کنار زحمات آنان چشم پوشی نمود مخصوصا وقتی اینکه اتفاق آنقدر بزرگ باشد که بقولی قرار باشد در کتاب گینس ثبت شود .

به گزارش راک نیوز ازبوشهر ، مدتی است که گاه وبی گاه در رسانه های کشور خبری مبنی بر رکورد شکنی فلان ورزشکار ایرانی و ثبت نام آن در کتاب رکوردهای گینس شنیده میشود،خبری که همین امسال طی یک مدت کوتاه حداقل دوبار شنیده شد از رکورد شنا با دست بسته تا 8ساعت کار با توپ توسط جوان مینابی ازتوابع هرمزگان.

آنچه درتسهیل ثبت رکوردهای برتر ورزشکاران ایرانی در میان رکوردهای گینس باید دیده شود خدمات بی منت دو عضو ایرانی گینس میباشد که بدون هیچ دستمزد ومنتی برای اعتلای نام ایران دربین برترین های جهان ازهیچ تلاشی دریغ نمیکنند.

ثبت رکوردهای ایرانیان در کتاب گینس (به انگلیسی: Guinness World Records) کتابی مرجع و دارای مجموعه‌ای از رکوردهای بین‌المللی .

این رکوردها شامل دستاوردهای انسان و پدیده‌های طبیعی هستند. کتاب رکوردهای جهانی گینس هر سال با اطلاعات جدید تجدید چاپ می‌شود، و خود رکورددار پرفروش‌ترین سری کتاب کپی‌رایت جهان است.

مخاطب روشنک میرزا داور و.مشاور ثبت رکوردهای گینس یکی از این دوعضو ایرانی است که رکوردگیری از ایرانیان را درحال حاضر انجام میدهند.

وی در گفتگو با راک نیوز اینگونه معرفی و روند کاری خود وهمکاراش را توضیح میدهد: روشنک میرزا هستم کارشناس ارشد تربیت بدنی و فعالیتم رو از از سال 92 با این مجموعه شروع کردم و فعالیتهای جدی بنده از 2سال پیش شروع شده در 2سال گذشته حدود 40 اکانت گینس جهت پیگیری رکوردها ثبت کردیم و از سر تا سر ایران هر روزه درخواستهایی داریم که با بررسی آن ها و ارتباط مجموعه  با گینس، در مورد رکوردگیری و ثبت آن ها تصمیم گیری میشه در 60 سال گذشته ایران 5 رکورد ثبت گینس داشته و در 2سال گذشته و آغاز فعالیت های ما تا به امروز 6رکورد دیگه ثبت شده است.

گفتگوی اختصاصی راک نیوز با داور ایرانی گینس +عکس

کتاب رکوردهای ایران را در دست چاپ داریم و در حال گردآوری اطلاعات هستیم ما هزینه ای از رکوردداران نمیگیریم و بر حسب علاقه این امر صورت میگیرد و رکورددار فقط هزینه های گینس و هزینه های جاری رو پرداخت میکنه انتظار داریم مسئولین حمایت بیشتری داشته باشند تا بتوانیم مستعدان این امر را در سراسر ایران شناسایی و به جهان معرفی نماییم  .

وی راههای تماس برای مشاوره،پیگیری و ثبت گینس ایرانیان را بشرح ذیل اعلام نمود:

: اینستاگرام: Ashkan_doshmanziari roshanak_mirza

شماره تماس 09177714700

Ashkan.ziari@gmail.com

 تاریخ انتشار : 2 مهر 1396» اخبار مرتبط:

 • کوهدشت یا دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد!!/وقتی رئیس فدراسیون هم نمیداند!
 • این دختر زیبا رکورد زیباترین لبخند دنیا را دارد.(+عکس)
 • قوی ترین بینی دنیا +عکس
 • آیامردم گچساران به شورای شهر فعلی دوباره رای میدهند؟
 • رکورد بلند قدترین زن جهان از آن کیست؟
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler