مشروح اخبار
 » کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در کهگیلویه ایجاد می شود

کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در کهگیلویه ایجاد می شود به منظور سهولت دسترسی و ارتقای سطح رضایت مندی بیمه شدگان و کارفرمایان، کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در شهرستان کهگیلویه ایجاد می شود. مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: سازمانبه گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان: کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در کهگیلویه ایجاد می شود به منظور سهولت دسترسی و ارتقای سطح رضایت مندی بیمه شدگان و کارفرمایان، کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در شهرستان کهگیلویه ایجاد می شود. مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای برون سپاری بخشی از فعالیت های خود و به منظور دسترسی آسان تر بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان به خدمات بیمه ای و جلوگیری از ازدحام در شعب اصلی ، نسبت به ایجاد واحد های کارگزاری رسمی تامین اجتماعی اقدام می کند و در آینده نزدیک یک واحد کارگزاری از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه تخصصی در دهدشت ایجاد می شود.

عباس نورمحمدی افزود : در حال حاضر دو واحد کارگزاری رسمی در یاسوج و گچساران خدمات بیمه ای شامل تعویض و صدور دفترچه درمانی، صدور فیش پرداخت حق بیمه، دریافت لیست حق بیمه برخی از فرایندهای تعهدات کوتاه مدت و ... را ارایه می کنند که با راه اندازی کارگزاری دهدشت شمار آنها به سه واحد می رسد .

مدیرکل تامین اجتماعی استان گفت : نام نویسی از متقاضیان اعطای پروانه کارگزاری در دهدشت تا پایان وقت اداری روز پنج سنبه ششم مهرماه جاری در اداره کل تامین اجتماعی استان انجام می شود و آزمون کتبی نیز روز پنج شنبه بیستم مهر ماه برگزار خواهد شد. نورمحمدی افزود : متقاضیان برای آگاهی بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل به نشانی www.kbtamin.ir مراجعه کنند . وی گفت: آزمون کتبی شامل دو بخش عمومی و تخصصی است و جزوه تخصصی آزمون به همراه فرم های ثبت نام و تعهدنامه در سایت یادشده قرار گرفته است.تاریخ انتشار : 4 مهر 1396» اخبار مرتبط:

 • ماهانه 250 میلیارد ریال برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ه ...
 • تناقض در اظهارات مدیران سازمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد!
 • زمان اعلام نتایج آزمون کتبی کارگزاری‌های تامین‌اجتماعی مشخص شد
 • نحوه اعطای مجوزکارگزاری‌ رسمی تامین اجتماعی درگچساران اعلام شد
 • نام نویسی آزمون استخدامی صندوق تامین اجتماعی آغاز شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg