مشروح اخبار
 » تاجگردون: روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه شهردار جدید و قدیم شهر دوگنبدان با اشاره به اعتبارات خوب سال جاری و تعامل خوب شورا و شهرداری ابراز امیدواری کرد که روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.تاجگردون: روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه شهردار جدید و قدیم شهر دوگنبدان با اشاره به اعتبارات خوب سال جاری و تعامل خوب شورا و شهرداری ابراز امیدواری کرد که روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.

غلامرضا تاجگردون روند توسعه شهر دوگنبدان را در سال‌های اخیر خوب ارزیابی کرد.

تاجگردون افزود: میزان اعتبارات شهرداری دوگنبدان در پنج سال گذشته از 10 میلیارد ریال به 630 میلیارد ریال در سال جاری رسیده است.

وی اظهار کرد: شروع عملیات اجرایی طرح‌های احیای بافت فرسوده، ساماندهی خیابان بلادیان، ساخت چندین پارک و بوستان محله‌ای، فضاهای ورزشی و نهضت آسفالت معابر از طرح‌های بزرگی بود که در سال‌های اخیر تحقق یافته است.

تاجگردون با اشاره به اعتبارات خوب سال جاری و تعامل خوب شورا و شهرداری ابراز امیدواری کرد که روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.

گفتنی است جلسه تودیع و معارفه شهردار دوگنبدان با حضور نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد، فرماندار شهرستان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد و مسئولین ادارات و معتمدین شهر دوگنبدان در محل سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.

در این آئین از تلاش های اردلان زینل زاده شهردار سابق دوگنبدان تقدیر و مسعود ظفری به عنوان شهردار جدید دوگنبدان معرفی شد.

مسعود ظفری با پیشنهاد و مصوبه شورای اسلامی شهر دوگنبدان و حکم استاندار کهگیلویه وبویراحمد به عنوان شهردار دوگنبدان معرفی شد.

گفتنی است ، در این مراسم از زحمات علی محمد آقایی که مدتی سرپرستی شهرداری دوگنبدان را بر عهده داشت قدردانی شد.

تاجگردون: روند توسعه شهر دوگنبدان شتاب بیشتری گیرد.تاریخ انتشار : 6 مهر 1396» اخبار مرتبط:

 • جلسه تودیع و معارفه شهردار دوگنبدان برگزار شد+تصاویر
 • مسعودظفری شهردار دوگنبدان شد
 • 15درصد معابر دوگنبدان خاکی است
 • رئیس شوراهای اسلامی گچساران: شهرداری دوگنبدان 174 میلیارد ریال از ادارات و ...
 • شهردار دوگنبدان خبر داد: اختصاص 190 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی دوگنبدان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg