مشروح اخبار
 » بودجه شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد امسال بیش از یک هزار و 930 میلیارد ریال است

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بودجه شهرداری‌های استان، بیش از یک هزار و 930 میلیارد ریال در سال ۹۶ است.بودجه شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد امسال بیش از یک هزار و 930 میلیارد ریال است

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بودجه شهرداری‌های استان، بیش از یک هزار و 930 میلیارد ریال در سال ۹۶ است.

به گزارش راک نیوز پژمان نیک اقبالی در نشست شورای اداری گچساران اظهار‌ داشت:اعتبارات عمرانی شهرداری‌های هفده‌گانه این استان امسال نسبت به ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید 256 درصد افزایش یافت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال 1392 بودجه شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد 538 میلیارد ریال بود در حالی‌که میزان اعتبار شهرداری‌های این استان در سال 1396 بیش از یک هزار و 930 میلیارد ریال بود.

وی ابراز داشت: بودجه شهرداری‌ها این استان در سال جاری نسبت به سال قبل 18.5 درصد افزایش یافته است.

نیک اقبالی وضعیت شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای دولت تدبیر و امید را بسیار بد توصیف کرد و گفت: تجمع کارکنان شهرداری‌ها گواه این وضعیت بود.

معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سرانه فضای سبز شهرهای این استان از 6.3 مترمربع در سال 1392 به 9 مترمربع در سال جاری افزایش یافته است.

نیک اقبالی ابراز داشت: سرانه فضای شهر دوگنبدان از هشت متر مربع در چهار سال قبل به 11 متر مربع رسیده است که به میانگین 12 متر مربعی در سطح کشور نزدیک است.

وی اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت بدهی شهرداری‌ها در دولت تدبیر و امید را یادآور شد و افزود: از این میزان 300 میلیارد ریال به شهر دوگنبدان اختصاص یافت.

نیک اقبالی ابراز داشت: جمعیت شهرنشین استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به چند سال پیش از 52 درصد به 54 درصد افزایش یافته است که این امر نشان‌دهنده شتاب روند مهاجرت از روستاها به شهرهاست.

وی با اشاره به اینکه حدود 80 درصد از جمعیت شهر گچساران در شهر و 20 درصد از جمعیت در روستاهای این شهرستان ساکن هستند بر توجه به ادامه روند توسعه در شهر دوگنبدان تأکید کرد.تاریخ انتشار : 6 مهر 1396» اخبار مرتبط:

 • فرماندار باشت: از اختصاص 80میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های عمرانی باشت خبر د ...
 • افزایش165درصدی اعتبارات ۲ درصد نفت و گاز در گچساران
 • رئیس شوراهای اسلامی گچساران: شهرداری دوگنبدان 174 میلیارد ریال از ادارات و ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 2500 میلیارد ریال اعتبار به جاده پات ...
 • شهردار دوگنبدان خبر داد: اختصاص 190 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی دوگنبدان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg