مشروح اخبار
 » مقصر شهر بدون ورزشگاه استان کهگیلویه وبویراحمد کیست؟ نبود شهر بدون ورزشگاه دغدغه نماینده مردم در مجلس است؟به گزارش راک نیوز از چاروسا(سید حسن آرمند)؛ 

توسعه فضاهای ورزشی به‌منظور جذب جوانان و توجه به مشکلات جوانان باید از اولویت‌های اصلی دستگاه‌های اجرایی مربوطه باشد.

منطقه چاروسا و شهر قلعه رئیسی با داشتن جمعیتی بیش از ۲۴ هزار نفر هنوز فاقد یک ورزشگاه با امکانات اولیه است.

سال‌های سال است که از کلنگ‌زنی ورزشگاه قلعه‌رئیسی می‌گذرد این در حالی است که جوانان این شهر مجبور هستند برای مسابقات فوتبال و برنامه‌های ورزشی به شهر دهدشت و زمین‌های خاکی اطراف این شهر مراجعه کنند.

بیش از ۱۴ سال است از عمر تنها زمین خاکی چاروسا می‌گذرد و همچنان قلعه رئیسی تنها شهر استان است که از داشتن ورزشگاه محروم است.

حضور تیم اتحاد قلعه رئیسی در لیگ استان کهگیلویه وبویراحمد از افتخارات جوانان این منطقه است ولی متأسفانه تاکنون هنوز یک‌بار در این مسابقات میزبان نبود و همیشه به‌عنوان مهمان در شهرهای استان بازی می‌کند.

یکی از اولویت‌هایی که در ابتدای ورود هر مسئول جوانان این منطقه از آن درخواست دارند برطرف کردن مشکل ورزش به‌خصوص ورزشگاه این شهر است که متأسفانه مثل همیشه تنها به قول‌ها بسنده می‌کنند.

پس از قول‌هایی که مدیرکل قبلی ورزش و جوانان و پس‌ازآن معاونین استاندار می‌دادند همچنان هیچ قولی وفادار نماند و این عدل هاشمی بود که بیشتر مواقع با دلسوزی و تلاشی که دارد پا به بسیاری از مشکلات می‌گذارد.

در دی‌ماه سال ۹۵ بود که هاشمی به چاروسا سفر کرد و قول شروع به کار ورزشگاه قلعه رئیسی را داد که درصورتی‌که وضعیت آب و برق ورزشگاه برطرف شود کار چمن این ورزشگاه آغاز خواهد شد و باوجوداینکه مشکل برق و آب ورزشگاه برطرف شد ولی متأسفانه همچنان نیمه‌تمام و قلعه‌رئیسی شهر بدون ورزشگاه است.

امیدواریم نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده است توجه بیشتری به حوزه چاروسا کند چراکه این روزها چاروسا حال روز خوبی در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی ندارد و این تلاش نماینده و استاندار جدید جناب دکتر احمدی را می‌طلبد که امیدواریم مهندس هاشمی در این مسیر گام مؤثری برداشته و جهاد گونه تنها شهر بدون ورزشگاه را نجات دهد.

  گزارش" سید حسن آرمند" تاریخ انتشار : 13 مهر 1396 19:34» اخبار مرتبط:

 • قلعه رئیسی همچنان رکوردار شهر بدون ورزشگاه استان کهگیلویه و بویراحمد/ تنها ...
 • قلعه‌رئیسی،شهری که فاقد یک سالن ورزشی است/سهم جوانان قلعه رئیسی از بودجه ور ...
 • مشکل برق ورزشگاه قلعه رئیسی برطرف شود
 • بخشدارچاروسا: مدیرکل ورزش، مشکل ورزشگاه قلعه رئیسی را حل کند
 • انتقادعضو شورای شهرقلعه رئیسی از اداره کل ورزش وجوانان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام