مشروح اخبار
 » سقوط مرگبار خودروی سواری در جاده شیراز کازرون

سعید بوبر فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری تیبا در حال حرکت در جاده بود که به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده به دره حاشیه جاده به عمق 20 متر سقوط کرد.

وی ادامه داد: شدت این حادثه به حدی بود کهبه گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز به نقل از  روابط عمومی سازمان آتش نشانی، با اعلام این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 14 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، ساعت 20:30 دقیقه روز گذشته به جاده شیراز کازرون اعزام شدند.

سعید بوبر فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری تیبا در حال حرکت در جاده بود که به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده به دره حاشیه جاده به عمق 20 متر سقوط کرد.

وی ادامه داد: شدت این حادثه به حدی بود که سرنشینان در اتاقک این وسیله نقلیه محبوس شده بودند که نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو سواری را قطع کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی مشغول امداد رسانی به مصدومان شدند. این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن هر دو نفر سرنشین(دو مرد 24 و 25 ساله) را از داخل اتاقک کاملا متلاشی شده خودرو سواری خارج کرده و برای معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس دادند.

بوبر خاطرنشان کرد: پس از انجام معاینات پزشکی متاسفانه مشخص شد یکی از سرنشینان  براثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است و نفر دیگر به شدت مصدوم شده که به وسیله خودرو اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

گفتنی است؛ نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی کامل، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان راهور دادند.  تاریخ انتشار : 23 مهر 1396 03:06» اخبار مرتبط:

 • تصادف شدید دو خودروی سواری با جرثقیل و کامیون مشغول کار در خیابان زنبق فرهن ...
 • آتش سوزی عمدی خودرو سواری 206 درشیراز !
 • واژگونی ناگهانی خودروی حامل سیلندر گاز 11 کیلویی وخسارت به 3 خودروی دیگر
 • حادثه مرگبار برای سرنشینان پیکان درجاده شیراز -ممسنی /سقوط از ارتفاع 20 مت ...
 • تصادف مرگبار خودروهای میلیاردی درتهران!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس