مشروح اخبار
 » آخرین وضعیت مسیر ترانزیتی ماهشهر -بهمئی-دهدشت

 فرماندار این شهرستان درگفتگوباخبرنگاران گفت: این طرح که با عنوان اتصال دو استان مطرح شده، با ساخت محور مواصلاتی لیکک در استان کهگیلویه و بویراحمد به جایزان در استان خوزستان اجرایی می‌شود.


به گزارش راک نیوز از بهمئی،  فرماندار این شهرستان درگفتگوباخبرنگاران گفت: این طرح که با عنوان اتصال دو استان مطرح شده، با ساخت محور مواصلاتی لیکک در استان کهگیلویه و بویراحمد به جایزان در استان خوزستان اجرایی می‌شود.
فرماندار بهمئی با اشاره به اینکه، طول این مسیر ۲۵ کیلومتر و حداقل عرض آن ۱۲ متر خواهد بود گفت: مرحله اول این طرح به طول ۶ کیلومتر با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت، ابتدا در مناطق کوهستانی و ناهموار بین شهرستان بهمئی و خوزستان، اجرایی می‌شود.
سنایی ادامه داد: مدت زمان اجرای مرحله اول این طرح تا ۱۸ ماه آینده است که با بهره برداری از آن، ارتباط شهرستان بهمئی به مناطق مهم، راهبردی و اقتصادی خوزستان از جمله شهر اهواز، رامهرمز، امیدیه، آغاجاری، سربندر، بندر امام خمینی، جایزان و دیگر شهر‌ها و مناطق طول مسیر از نظر مسافت و فاصله زمانی، کاهش چشمگیری خواهد داشت.
وی اضافه کرد: این طرح در زمینه کاهش بار ترافیکی مسیر بهبهان به شهرستان بهمئی، رونق گردشگری، افزایش مبادلات بین دو استان، ارتباط بیشتر و به صرفه‌تر با بنادر جنوبی نقش بسزایی خواهد داشت.
شهرستان بهمئی با مرکزیت شهر لیلک از شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد است که در شمال و شرق استان خوزستان واقع شده است.

تاریخ انتشار : 25 مهر 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی مطرح کرد:کاهش40 کیلومتری مسیر كهگيلو ...
 • فرماندار جدید شهرستان بهمئی منصوب شد.
 • کشته شدن راننده ضاربان حمله مسلحانه امروز بهمئی در خوزستان++تصویر
 • یک مقام مسئول خبر داد:استاندارموافق محلق شدن بهمئی به استان خوزستان است
 • دکتر خادمی : مردم بهمئی باید از راه‌های استان خوزستان عبور کرده و وارد است ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg