مشروح اخبار
 » نگاه ویژه دولت به شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است

دهدشت-استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شورای اداری شهرستان کهگیلویه گفت: نگاه دولت بیشتر به سمت شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است.راک نیوز؛ علی محمد احمدی ظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری در دهدشت با بیان اینکه نامهربانی این منطقه ربطی به نظام اسلامی ندارد، اظهار کرد: نگاه دولت بیشتر سمت شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است و در همین خصوص نگاه ویژه‌ای به دهدشت داریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بنای دولت را اعتدال و با بیان اینکه فضا برای پیشرفت مناسب است، عنوان کرد: بهره‌گیری از تمام سلایق و نیروهای توانمند باعث رشد جامعه خواهد شد.

وی دولت را برآمده از رای مردم دانست و افزود: دولت در شرایط بین‌المللی و انواع تحریم تلاش زیادی انجام داد و اگر وضع معیشتی مردم خوب نشده باشد بدتر نشده است و با آمارها این موضوع اثبات می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات اقتصادی و کاهش درآمد دولت، گفت: در این شرایط حساس همه باید به باید راهبرد اقتصاد مقام معظم رهبری پایبند بوده و آن را نقشه راه خود قرار دهیم.

احمدی سهم توسعه ملی را ۳۰ درصد عنوان و تصریح کرد: علی رغم همه مشکلات، اما دولت کارهای اساسی خوبی انجام داده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بی‌توجهی به کهگیلویه را حاصل کاستی و کم کاری دولتمردان دانست و با بیان اینکه سطح محرومیت در استان زیاد است، گفت: همه مشکلات در تخصیص اعتبارات نیست، مشکل ما در نوع مدیریت، ارتباطات و قوم‌گرایی است.

احمدی خاطرنشان کرد: احساس غلط و تصمیم‌گیری اشتباه یک مدیر می‌تواند آینده جامعه را به خطر بیاندازد و اگر می خواهیم شرایط درست شود همه باید دست به دست هم دهیم و با همدلی کار کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بنای دولت را اعتدال و با بیان اینکه فضا برای پیشرفت مناسب است، عنوان کرد: بهره‌گیری از تمام سلایق و نیروهای توانمند باعث رشد جامعه خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه در استان از موقعیت پایین‌تری برخوردار است، خواستار بازنگری در شیوه کاری و احساس مسئولیت نسبت به شهرستان ها شد و بیان کرد: مدیران باید نظم پذیر و دغدغه دار باشند و مرتب از پروژه ها بازدید کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اعتبارت ویژه‌ای برای ورودی دهدشت به چرام و دهدشت به سوق گذاشتیم، گفت: اعتبارات سفر ریاست جمهوری تا پایان سال جاری اختصاص می یابد.

وی خواستار جذب سرمایه گذار شد و خاطرنشان کرد: منابع دولت نامحدود است و نمی توان برای توسعه فقط به دولت تکیه کرد.

احمدی تصریح کرد: بی‌مهری به این دیار ناشی از بی‌توجهی و بی‌تدبیری برخی از مسؤولان است.تاریخ انتشار : 25 مهر 1396 22:36» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد :مدیران جزیره‌ای عمل نکنند
 • معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:تغییر مدیران غیرهمسو با دولت/مدی ...
 • نمی‌توانیم برای رفع مشکلات موجود در استان معجزه کنیم
 • دکترخادمی:می‌توان در جهت رفع مشکلات مردم بخش سوق تلاش کرد
 • شهرک صنعتی دشت مازه دهدشت فرصت خوبی برای ورود سرمایه‌گذاران به کهگیلویه است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس