مشروح اخبار


» تعریض و بهسازی جاده گچساران- باباکلان 35 درصد پیشرفت فیزیکی داردمدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعه اول و دوم تعریض و بهسازی جاده گچساران- باباکلان دارای 35 درصد پیشرفت فیزیکی است.تعریض و بهسازی جاده گچساران- باباکلان 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعه اول و دوم تعریض و بهسازی جاده گچساران- باباکلان دارای 35 درصد پیشرفت فیزیکی است.

محمدعلی علیمردانی در حاشیه بازدید از طرح بهسازی جاده گچساران- باباکلان در جمع خبرنگاران طول این جاده ارتباطی را بیش از 52 کیلومتر ذکر کرد و اظهار داشت: این طرح به چهار قطعه تقسیم شده و هر قطعه از سوی یک پیمانکار مجرب ساخت و بهسازی خواهد شد.

علیمردانی با اشاره به استاندارد نبودن جاده ی فعلی گچساران-باباکلان تصریح کرد: این جاده جزء راه های فرعی درجه 3 است  .

وی ادامه داد: جاده گچساران به باباکلان جز مناطق توریستی و گردشگری این استان است و با بهسازی و تعریض این جاده می‌توان به اقتصاد استان نیز کمک کرد.

علیمردانی اظهار کرد: قطعه اول این طرح به طول 12 کیلومتر و با پیشرفت فیزیکی 35 درصد در حال اجراست.

وی میزان اعتبار این قطعه را بیش از 200 میلیارد ریال ذکر کرد.

علیمردانی تصریح کرد: ساخت و بهسازی قطعه دوم جاده گچساران - بابا کلان به طول 6 کیلومتر و پیشرفت فیزیکی 35 درصدی و اعتباری بیش از 200 میلیارد ریال در حال اجراست.

علیمردانی خاطرنشان کرد: با بهسازی و تعریض، این جاده به عنوان جاده اصلی معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید برای ساخت، تعریض و بهسازی راههای ارتباطی این استان از جمله جاده های گچساران-باباکلان ، چرام - گچساران و گچساران-بهبهان  اعتبارات ویژه ای در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: تسهیل در عبور و مرور، کاهش زمان سفر، کاهش مصرف سوخت، کاهش تصادفات، افزایش ایمنی جاده، تأمین رفاه و آسایش مردم از اهداف اصلی این طرح‌هاست. 

گفتنی است امروز با حضور نماینده مردم گچساران و باشت، استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، مسوولان استانی و شهرستانی از طرح بهسازی جاده گچساران به باباکلان بازدید شد.تاریخ انتشار : 26 مهر 1396 22:56» اخبار مرتبط:

 • طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده باشت به چرام 60 درصد پیشرفت کاری دارد
 • هزینه ۱۳۴۹ میلیارد ریالی دولت یازدهم در بخش راه‌های گچساران
 • اختصاص یک هزار و 600 میلیارد ریال برای ساخت محور گچساران -گناوه
 • معاون وزارت راه و شهرسازی:تکمیل جاده چرام به باباکلان 300 میلیارد ریال اعتب ...
 • پایان عملیات بهسازی و آسفالت راه پادوک به خیرآباد"
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود