مشروح اخبار
 » ديدار استاندار اسبق کهگیلویه وبویراحمد با كروبي

حسین کروبی در گفت‌وگو با «انصاف نیوز» درباره این دیدار گفت: «شورای امنیت ملی، تصویب کرده است که به‌مرور یک‌سری اشخاص بتوانند با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند». 


به گزارش ارک نیوز به نقل از شرق، حسین کروبی از دیدار اسماعیل دوستی، از اعضای حزب اعتماد ملی با پدرش شیخ مهدی کروبی خبر داد. اسماعیل دوستی، خود گفته این سومین دیدار در جریان حصر مهدی کروبی بوده است. تاریخ آخرین دیدار او مربوط به شش سال گذشته است. از این رو حسین کروبی هم ملاقات اخیر را دیدار یک فعال سیاسی با پدرش بعد از شش سال حصر خوانده است. 
حسین کروبی در گفت‌وگو با «انصاف نیوز» درباره این دیدار گفت: «شورای امنیت ملی، تصویب کرده است که به‌مرور یک‌سری اشخاص بتوانند با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند». 
حسین کروبی گفت: «آقای دوستی را که از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هستند، هفته گذشته نزد حاج آقا بردند. البته مدتی قبل آقای شمخانی، دبیر شورای امنیت، این موضوع را به اطلاع نمایندگان مجلس که عضو کمیته رفع حصر هستند، رسانده بود و آنجا، گفته بود که می‌خواهیم بعضی از دوستان را نزد آقای کروبی و موسوی ببریم». او در پاسخ به اینکه آیا آقای دوستی در دیدارشان پیغامی را برد‌ه یا آورده است، گفت: «خیر، پیغام خاصی نبود و به‌صورت یک دیدار عادی بوده است. البته شنیدم شورای امنیت، تصویب کرده است که به مرور یک‌سری اشخاص بتوانند با آقای کروبی و آقای موسوی دیدار کنند، این موضوع را با آقای کروبی شروع کردند. آقای دوستی هم به سبب لُربودن و هم به‌سبب شورای مرکزی حزب بودن، برای اولین ملاقات انتخاب شده است. امیدوار هستم هرچه زودتر مصوبات شورای امنیت که بعد از نزدیک هفت سال مصوب شده که یکی از آنها عادی‌شدن دیدار فرزندان با آقای موسوی و خانم رهنورد است، اجرائی شود. غیر از آقای دوستی، معاون اطلاعات هم چندباری به‌دلیل قرارگرفتن در جریان وضعیت آقای کروبی از نزدیک به دیدار ایشان رفته است و وزیر بهداشت هم به‌دلیل چندین عمل جراحی آقای کروبی، هشت باری به دیدارشان رفته است». اسماعیل دوستی در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدارش با مهدی کروبی گفت: «من برای سومین‌بار در دوران حصر به دیدار آقای کروبی رفتم که دیدار اخیر حدود سه ساعت به طول انجامید».
او با بیان اینکه «به لطف خدا آقای کروبی در سلامت کامل بودند و حالشان بسیار عالی، خوشحال و سرحال بود»، گفت: «پیش از این شش سال قبل به همراه آقای عباسی‌فرد در منزل سابق آقای کروبی به دیدار ایشان رفته بودم».
این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: «مدت‌ها بود که برای دیدار با آقای کروبی به مراجع ذی‌صلاح درخواست‌هایی داده بودم که خوشبختانه اخیرا از سوی شورای‌عالی امنیت ملی این اجازه صادر شد تا با ایشان دیداری داشته باشم. این دیدار نیز خیلی مفصل انجام شد و آقای کروبی امیدواری بسیاری نسبت به آینده نظام و انقلاب داشتند».
دوستی گفت: «در این دیدار حامل هیچ پیامی از طرف فرد خاصی یا برای فرد خاصی نبوده‌ام».
دیدارهای آتی با کروبی
سایت امید‌نامه هم در خبری نوشته: «یک عضو روحانی حزب اعتماد ملی و همچنین یکی از نمایندگان مجلس که عضو جبهه پایداری است در آینده با مهدی کروبی دیدار خواهند کرد. این دیدارها بعد از تشکیل کمیته رفع حصر در فراکسیون امید صورت گرفته است». 


تاریخ انتشار : 29 مهر 1396» اخبار مرتبط:

 • جزئیات دیدار کروبی با خانواده اش
 • موسوی و رهنورد با دخترانشان دیدار کردند/خاطره موسوی از کروبی
 • دیدار فرزندان موسوی و کروبی با آیت الله هاشمی+عکس
 • دیدار‌ خامنه‌ای با خانواده کروبی +عکس
 • دیدار کروبی با خانواده‌اش در جماران+عکس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *


  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg