مشروح اخبار
 » مهم ترین هدیه استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد به مردم استان

زمان زیادی از انتصاب دکتر علی محمد احمدی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد نگذشته و در همین مدت کوتاه تغییرات جالب توجه زیادی به وقوع پیوسته است.


زمان زیادی از انتصاب دکتر علی محمد احمدی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد نگذشته و در همین مدت کوتاه تغییرات جالب توجه زیادی به وقوع پیوسته است.
به گزارش راک نیوز به نقل ازبویر؛ دکتر احمدی از همان ابتدا با شعار نظم، تخصص گرایی و عدالت فارغ از گرایشات سیاسی و قومی وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

از روزهای اول حضور استاندار جدید و تاکید ویژه وی بر نظم به عنوان گام اول یک مدیریت اثربخش و متعالی شاهد تغییرات جالبی در جلسات و کارگروه ها بودیم، حالا دیگر جلسات با نظم بالا و در سطح مدیران کل برگزار می شود و دیگر خبر از صندلی های خالی و بی نظمی های گذشته نیست.

البته استاندار به نظم مدیران اکتفا نکرد و این را گام اول اصلاح شیوه منسوخ مدیریت در استان قرار داد، دکتر احمدی در جلسات بعد از مدیران خواست بدون اطلاعات و پیشنهادات و برنامه های عملیاتی در حوزه کاری شان به جلسات نیایند به طوری که در جلسه اخیر شورای فنی چند نفر از مدیران تذکر جدی بابت این موضوع گرفتند و شاید بتوان گفت کارت زرد اول را دریافت کردند.

در جلسات اخیر، از شورای فنی گرفته تا شورای اداری و برنامه ریزی، مدیران ملزم به حضور به موقع با اطلاعات و برنامه ها عملیاتی شدند، دیگر خبری از صندلی های خالی، کارشناسانی که فقط می آمدند تا اعلام حضور کنند و همچنین کلی گویی و برنامه های آرمانی فاقد پشتوانه اجرا نیست.

موضع دکتر علی محمد احمدی در قبال درخواست های متعدد در خصوص انتصابات و تغییر مدیران نیز در خور توجه بود، تاکید استاندار بر شایسته گرایی فارغ از مسائل سیاسی و قومی در انتصاب مدیران مورد اقبال عمومی واقع شد، استاندار در جلسات خود با سیاسیون به صراحت اعلام کرد از انتصاب سیاسی و قومی حذر می کند.تاریخ انتشار : 3 آبان 1396» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد :مدیران جزیره‌ای عمل نکنند
 • ممانعت استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حضور برخی مدیران در کارگروه شورای اش ...
 • اسامی مدیران غایب در جلسات کهگیلویه و بویراحمد به وزارت کشور ارسال می‌شود
 • لغو حکم برخی مدیران و مشاورین استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد وانتصاب دقیقه 90 یک مدیرکل!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg