مشروح اخبار


» با احداث راه ارتباط شهرستان های لنده و بهمئی از بن بست خارج می شودمدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با احداث راه ارتباطی محور لنده – تشان شهرستان های لنده و بهمئی از بن بست خارج شده و فاصله ارتباطی این شهرستان با شهر های پاتاوه ، دهدشت و بندر امام خمینی (ره) کاهش می یابد.با احداث راه ارتباط شهرستان های لنده و بهمئی از بن بست خارج می شود

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با احداث راه ارتباطی محور لنده – تشان شهرستان های لنده و بهمئی از بن بست خارج شده و فاصله ارتباطی این شهرستان با شهر های پاتاوه ، دهدشت و بندر امام خمینی (ره) کاهش می یابد.

محمدعلی علیمردانی در گفتگو با راک نیوز اظهار داشت: بیش از 290میلیارد تومان اعتبار برای انجام مطالعات مقدماتی احداث راه ارتباطی محور لنده – تشان بینی پیش بینی شده است

وی با تاکید بر اینکه در صورت انجام مطالعات تکمیلی این میزان اعتبار واقعی‌تر تخمین زده می‌شود، گفت: با اجرای این طرح و عملیاتی شدن آن حدود یک چهارم استان از جمله شهرستان‌های بهمئی و لنده از بن‌بست خارج می‌شوند.

علیمردانی با بیان اینکه طول عملیات راه ارتباطی محور لنده – تشان بیش از 40 کیلومتر است،اظهار داشت: این محور ارتباطی شهرستان لنده را به محور پاتاوه- دهدشت و محور پاتاوه –- دهدشت را به بندر امام خمینی (ره) متصل می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: براساس ماده 23 قانون برنامه و بودجه کشور و با اخذ ردیف بودجه مطالعه پروژه آغاز می‌شود.

علیمردانی از پیگیریهای نماینده مردم شهرستان‌های 4 گانه کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی که همگام با حوزه راه و شهرسازی برای به تصویب رسیدن این پروژه تلاش کرد ، تقدیر و تشکر نمود.

کهگیلویه و بویراحمد حدود ۶ هزار کیلومتر راه اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان ۱۴۲ کیلومتر بزرگراه، ۵۰۵ کیلومتر راه اصلی، یک هزار و ۲۳۸ کیلومتر راه فرعی و مابقی نیز روستایی است. تاریخ انتشار : 9 آبان 1396 02:42» اخبار مرتبط:

 • استانداردهای راه و جاده در محور یاسوج به سی سخت پیاده‌سازی می‌شود
 • پیشرفت 35 درصدی بهسازی جاده مواصلاتی گچساران – گناوه
 • اجرای محور پاتاوه - دهدشت تحولات شگرف ملی و محلی در پی خواهد داشت
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 2500 میلیارد ریال اعتبار به جاده پات ...
 • محور ملی ارتباطی پاتاوه ـ دهدشت 68 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود