مشروح اخبار
 » باهدف حمایت از تولید داخلی:تولید 2هزار قلم کالای مورد نیاز شرکت نفت گچساران در کشور

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: بیش از 2 هزار قلم انواع کالای مورد نیاز این شرکت از سال گذشته تاکنون باهدف حمایت از تولید داخلی ، توسط تولیدکنندگان و سازندگان داخلی ساخته شده است


باهدف حمایت از تولید داخلی:تولید 2هزار قلم کالای مورد نیاز شرکت نفت گچساران در کشور

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: بیش از 2 هزار قلم انواع کالای مورد نیاز این شرکت از سال گذشته تاکنون باهدف حمایت از تولید داخلی ، توسط تولیدکنندگان و سازندگان داخلی ساخته شده است.

هوشنگ صیدالی در جمع خبرنگاران ، ارزش ریالی قطعه های ساخته شده توسط تولیدگنندگان داخلی را 250 میلیارد ریال اعلام کرد.

وی بیان کرد: این اقلام در قالب 700درخواست از سوی بخش های مختلف شرکت نفت توسط شرکت های داخلی ساخته شده است.

صیدالی ابراز کرد: همچنین در این مدت بیش از 120 اقلام صنعتی مورد نیاز نگهداری و تعمیرات این شرکت با هزینه ای بیش از 15 میلیارد ریال توسط تولید کنندگان داخلی ساخته شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت:21 میلیارد ریال در کارگاه مرکزی و تعمیرات این شرکت از سال گذشته تاکنون صرفه جویی شده است.

صیدالی تصریح کرد: قراردادهایی از سوی این شرکت با سازندگان و تولیدکنندگان داخلی برای ساخت بیش از 600 قلم کالای مورد شرکت نفت به ارزش 100میلیارد ریال در سال جاری منعقد شده است.

وی، حمایت از سازندگان و تولید کنندگان داخلی و توانمند سازی آنها را در راستای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ضروری دانست .

صیدالی افزود: این شرکت با هدف استفاده مطلوب از منابع مالی، کاهش هزینه‌ها، ارتقاء توان و سرعت تأمین کالا و اتخاذ رویکرد حمایت از تولیدات داخلی، بهبود سطح سرویس دهی و جلب رضایت مشتریان،متقاضیان کالا، جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و افزایش ضریب ایمنی کارکنان، بهره‌‌گیری از فناوری های روز اطلاعات و ارتباطات را در جهت تحقق اهداف کلان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب سر لوحه فعالیت خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در ادامه نهمین نمایشگاه نفت اهواز را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: انتظار می رود بعد از نمایشگاه تعاملات سازنده ای با شرکت های جدید در راستای کمک به اقتصاد مقاومتی آغاز شود.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در چهار استان فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان فعالیت دارد. این شرکت دارای 10 واحد بهره برداری، 10 واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از 6 هزار و 700 کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابعه مناطق نفت خیز جنوب است.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران زیرمجموعه‌ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در زمینه استخراج، پالایش و انتقال نفت خام، گاز طبیعی و تولید میعانات گازی فعالیت می‌کند.تاریخ انتشار : 14 آبان 1396» اخبار مرتبط:

 • مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خبر داد: تحقق ۱۰۱.۵ درصدی افزای ...
 • ساخت 70 مجموعه اقلام صنعتی در نفت و گاز گچساران در یک سال گذشته
 • 2 واحد نمکزدایی در گچساران بهره برداری می شود
 • صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران شد
 • صرفه جویی 25 میلیارد ریالی شرکت نفت گچساران با ساخت قطعات
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg