مشروح اخبار
 » 83 کیلومتر پروژه راه اصلی در گچساران در دست اجراست/شش طرح بزرگ حوزه راه گامی برای تسریع در روند توسعه گچساران

فرماندار گچساران گفت که هم اینک بیش از 83 کیلومتر راه اصلی در سطح شهرستان در حال ساخت است.


83 کیلومتر پروژه راه اصلی در گچساران در دست اجراست/شش طرح بزرگ حوزه راه گامی برای تسریع در روند توسعه گچساران

 فرماندار گچساران گفت که هم اینک بیش از 83 کیلومتر راه اصلی در سطح شهرستان در حال ساخت است.

عبدالرحیم رحیمی در گفتگو با راک نیوز گفت:83کیلومتر راه اصلی در قالب 6 طرح بزرگ راهسازی با اعتباری بیش از 2 هزار و 50 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان در دست اجراست.

وی طرح های بزرگ حوزه راههای اصلی را شامل گچساران به بهبهان، گچساران به باباکلان و بی‌بی حکیمه و گچساران - پازنان و چهار راه بی بی حکیمه(س)عنوان کرد.

رحیمی ابراز کرد: طرح بزرگ گچساران به بهبهان به طول 40 کیلومتر و با پیشرفت فیزیکی 50 درصد با اعتبار اولیه 770میلیارد ریال در دست اجراست که در صورت جذب در سال 98 به بهره برداری خواهد رسید

وی ادامه داد: طرح عمرانی گچساران به بابا کلان و بی بی حکیمه(س) در 2 فاز با اعتباری بیش از 680 میلیارد ریال با میانگین پیشرفت فیزیکی 40 درصد در دست اجراست که در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار گچساران تصریح کرد: طرح راهسازی گچساران به پازنان و بی بی حکیمه(س) در سه فاز با اعتباری بیش از 600 میلیارد ریال هم اینک در دست اجراست.

وی، میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح را 25 درصد ذکر کرد و گفت: این طرح به طول بیش از 27 کیلومتر در دست اجراست که در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است405کیلومتر راه روستایی، 27 کیلومتری چهارخطه، 90 کیلومتر راه اصلی و 176 کیلومتر راه فرعی در شهرستان گچساران وجود دارد.

به گزارش راک نیوز راه به مانند آب به هرجا رود با خود توسعه می برد و مناطقی که دارای راه های توسعه یافته تر و یا سیستم حمل و نقل بهتری باشند توسعه سریعتر در این مناطق شکل می گیرد و امروز در شهرستان گچساران ساخت، بهسازی و تعریض چندین محور اصلی و فرعی برای تسریع در روند توسعه این شهرستان مواصلاتی در قالب شش طرح بزرگ در دست اجراست.تاریخ انتشار : 16 آبان 1396 15:26» اخبار مرتبط:

 • پیشرفت 35 درصدی بهسازی جاده مواصلاتی گچساران – گناوه
 • تعریض و بهسازی جاده گچساران- باباکلان 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • بیش از 2 هزار میلیارد ریال در دولت یازدهم در بخش آب گچساران هزینه شد/خبر خو ...
 • 46میلیارد ریال اعتبار به تکمیل 6 طرح آموزشی گچساران اختصاص یافت
 • اختصاص یک هزار و 600 میلیارد ریال برای ساخت محور گچساران -گناوه
 • » اشتراک گزاری خبر  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس