مشروح اخبار
 » رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران:نوسازی 400 واحد مسکونی روستایی تا پایان امسال

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران از بازسازی و بهسازی 400 واحد روستایی آسیب پذیر تا پایان امسال خبر داد.رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران:نوسازی 400 واحد مسکونی روستایی تا پایان امسال

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران از بازسازی و بهسازی 400 واحد روستایی آسیب پذیر تا پایان امسال خبر داد.

حمدالله عباسپور در گفت و گو با راک نیوز از بازسازی و بهسازی 400 واحد روستایی آسیب پذیر تا پایان امسال خبر داد و با بیان اینکه 4هزار و 700 واحد مسکونی آسیب پذیر در روستاهای شهرستان وجود دارد، گفت: تاکنون 2 هزار و 300 واحد آن مقاوم سازی شده است.

عباسپور با بیان اینکه سقف تسهیلات بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی بین ۱۸ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان با نرخ سود چهار درصد است، تصریح کرد: به همین منظور به واحدهایی که تخریب و بازسازی می شود ۲۰ میلیون تومان و به واحدهایی هم که روز زمین احداث شود ۱۸ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی اظهار کرد: 40 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت امسال برای مقاوم سازی 200 واحد مسکن روستایی در اختیار روستاییان این شهرستان قرار داده شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران با اشاره به این که طرح نوسازی و مقاوم سازی واحدهای روستایی از سال ۸۴ در برنامه این بنیاد قرار گرفته است، افزود : تاکنون بیش از ۲ هزار و 300 واحد مسکونی در روستاهای گچساران نوسازی و مقاوم سازی شده است.

عباسپور اضافه کرد : رونق اشتغال، عمران روستاها، جلوگیری از مهاجرت روستاییان از مهم ترین هدف اجرای طرح مقاوم سازی، بهسازی و بازسازی واحدهای مسکن روستایی است.

وی گفت: 800 متقاضی روستایی هم اکنون پشت نوبت دریافت تسهیلات مقاوم سازی مسکن هستند

گفتنی است بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام (ره)، به منظور تأمین مسکن محرومان و نیز متولی توسعه و عمران روستاهای کشور و مناطق جنگی تشکیل شد.تاریخ انتشار : 17 آبان 1396 13:04» اخبار مرتبط:

 • 50هزار واحد مسکن روستایی در کهگیلویه وبویراحمد نیازمند بازسازی است
 • بازسازی یکهزار واحد مسکونی فرسوده دوگنبدان امسال انجام می شود
 • پرداخت بیش از 34میلیارد ریال تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی در گچساران
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد :45 هزار واحد روستایی نیازمند بهسازی هستند/ بان ...
 • آغاز بازسازی 20 هزار واحد مسکونی سیلزده در لرستان،ایلام و خوزستان
 • » اشتراک گزاری خبر  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام