مشروح اخبار
 » اعتراض شدید رئیس ستاد خانه کارگر روحانی به شورای شهر دوگنبدان

رئیس ستاد خانه کارگر دکتر "روحانی" در شهرستان گچساران در یادداشتی خطاب به شورای شهر دوگنبدان آورده است: امروز مردم از هر زمان دیگری آگاه تر و خبره تر از هر کسی هستند.اعتراض شدید رئیس ستاد خانه کارگر روحانی به شورای شهردوگنبدان

رئیس ستاد خانه کارگر دکتر "روحانی" در شهرستان گچساران در یادداشتی خطاب به شورای شهر دوگنبدان آورده است: امروز مردم از هر زمان دیگری آگاه تر و خبره تر از هر کسی هستند.

صادق خادمی در ادامه ی این یادداشت نوشته است: بگذاریم و بگذارید شهردار( مسعود ظفری )کارش رابکند.مردم نظاره گر همه مسائل هستند، و بهترین قاضی، روی صحبتم با شورای شهر است. بله هم اصلاح طلب هم اصولگرا ،ازشورای شهر انتظار میرود همانگونه که مردم با انتخاب خودشان چهارسال فرصت خدمتگزاری را به شما دادند،و شما نیز شهردار را انتخاب کردید، حداقل یکسال فرصت به شهردار دهید، و نظارت کنید نه دخالت. و اما جناح های سیاسی چپ و راست این نکته را مد نظر داشته باشند، شهرداری را نمیشود جناحی، قومی و قبیله ای اداره کرد.

یادمان باشد، پیروزی و موفقیت ظفری یعنی سربلندی و پیروزی شورای شهر،پس با اندکی صبر و زمان بگذاریم نتیجه مطلوب حاصل شود.

وی در پایان آورده است: از نماینده مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی خواهشمند است از شهردار جوان شهرمان حمایت کند. تا هرچه سریعتر شهرداری بر روی ریل توسعه با سرعت بالاتری حرکت کند.تاریخ انتشار : 18 آبان 1396» اخبار مرتبط:

 • زمان دیدار مردمی شهردار دوگنبدان اعلام شد
 • پیام تبریک زینل زاده به اعضای شورای پنجم
 • مسعودظفری شهردار دوگنبدان شد
 • جلودار زاده در حمایت از روحانی در ستاد انتخاباتی خانه کارگر گچساران سخنرانی ...
 • شهردار دوگنبدان استعفا کرد
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg