مشروح اخبار
 » کارشناس اداره کل هواشناسی: هفته آینده هوای کهگیلویه و بویراحمدبارانی است

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای این استان به ویژه در مناطق سردسیری بویراحمد و دنا امروز عصر و فردا بین یک تا 2 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای این استان به ویژه در مناطق سردسیری بویراحمد و دنا امروز عصر و فردا بین یک تا 2 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
به گزارش راک نیوز ؛ ولی بهره مند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حداکثر دمای هوای شهرهای یاسوج، سی سخت، دوگنبدان، دهدشت و منطقه امامزاده جعفر گچساران در 24 ساعت گذشته به ترتیب 20.6، 17.2، 28.6، 27.4 و 30.2 درجه سانتیگراد بوده است.
وی حداقل دمای هوای شهرهای یاسوج، سی سخت، دوگنبدان، دهدشت و منطقه امامزاده جعفر گچساران را نیز در این مدت به ترتیب 4.6، 6.2، 13.8، 9.6 و 12 درجه سانتیگراد اعلام کرد.
بهره مند افزود: یک موج جدید بارشی عصر امروز تا امشب وارد جو کهگیلویه و بویراحمد می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این موج سبب بارش خفیف و پراکنده باران در برخی نقاط کهگیلویه و بویراحمد خواهد شد.
بهره مند عنوان کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد که از فردا /یکشنبه/ تا پایان هفته جاری جو این استان آرام و بدون بارندگی است.
وی ابراز داشت: پیش بینی می شود که هفته آینده هوای برخی مناطق کهگیلویه و بویراحمد از جمله در شهرستان های سردسیری بویراحمد و دنا بارانی باشد.
کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود 16 هزار و 249 کیلومترمربع سرزمینی مرتفع و کوهستانی است که با 2 اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد.تاریخ انتشار : 21 آبان 1396 10:54» اخبار مرتبط:

 • قلعه رئیسی رکورددار بارندگی اخیر در کهگیلویه و بویراحمد است
 • هواشناسی: بارش برف و باران در راه است
 • ارتفاعات ياسوج سپيد پوش شد
 • فردا دمای کهگیلویه وبویراحمدبالای 40 درجه سانتیگراد است/ دمای خوزستان به 50 ...
 • دمای هوا در یاسوج به دو درجه سانتیگراد زیر صفر رسید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام