مشروح اخبار


» مقام معظم رهبری:همدردی با زلزله‌زدگان در عرصه عمل با قوت ادامه یابدحضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری، شب گذشته در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و جمعی از مسئولان کشور، با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم، تأکید کردند:


به گزارش راک نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری، شب گذشته در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و جمعی از مسئولان کشور، با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم، تأکید کردند: «این همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنج مردم بکاهد».
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به داغدارشدن مردم کرمانشاه در این حادثه، گفتند: «ما در این غم با مردم دلاور و مرزبانان دلیر استان کرمانشاه شریک هستیم». مقام معظم رهبری افزودند: «مصیبت و فقدان عزیزان تلخ و سخت است؛ اما امیدواریم خداوند متعال سکینه و آرامش خود را بر دل‌های خانواده‌های داغدار نازل و چشمان آنان را به لطف و رحمت خود روشن کند». ایشان، جاری‌شدن خون محبت و همیاری در رگ‌های جامعه اسلامی را از تأثیرات این‌گونه حوادث دانستند و گفتند: «این حوادث همه را به حضور در صحنه‌های همیاری وارد می‌کند و امیدواریم بر اثر این محبت و برادری، برکات الهی شامل حال مردم دلاور سرزمین پهلوان‌پرور کرمانشاه و همه ملت ایران شود».
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حادثه تلخ اخیر را آزمایشی الهی و میدانی برای ادای وظیفه مسئولان برشمردند و افزودند: «در این دو روز، مسئولان ازجمله رئیس‌جمهور محترم، با حضور در میان مردم مصیبت‌زده با آنان همدردی کردند و امیدواریم این همدردی‌ها در عرصه عمل و کمک به مردم نیز با قوت ادامه یابد و از مشکلات، درد و رنج مردم با توجه به هوای سرد و درپیش‌بودن فصل دشوار سرما بکاهد». در این جلسه، آقای روحانی، رئیس‌جمهور، نیز با اشاره به تلاش همه دستگاه‌ها در عملیات امداد و نجات و رسیدگی به حال مجروحان و بازماندگان حادثه، گفت: «این حادثه برای ما یک امتحان و آزمایش است و از همه دستگاه‌هایی که تلاش کرده و می‌کنند ازجمله نیروهای مسلح که بسیار خوب وارد عمل شدند، تشکر می‌کنم».


تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 10:40» اخبار مرتبط:

 • پيام تسلیت مقام معظم رهبری در پی درگذشت «جوانان عزيز سرباز»
 • خواهر گرامی آیت‌الله خامنه‌ای درگذشت+پیام تسلیت رئیس جمهور
 • رویه خوب کمک به دولت جدید را ادامه دهید
 • کوه‌پیمایی صبحگاهی مقام‌معظم رهبری
 • عذرخواهی فرمانده مرزبانی از مردم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود