مشروح اخبار
 » اقدام انسان دوستانه دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور

پس از زلزله یکشنبه شب کرمانشاه که خسارات شدیدی به شهرها و روستاهای این استان وارد نموده و بسیاری از هم وطنان در این مناطق با مشکلات سختی روبرو شدندطی اطلاعیه های مستمر از  از مردم خواسته شد اقلام غیر نقدی خود شامل پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی ، چادر، کنسرو و خشکبار و آب معدنی ، لوازم بهداشتی ، داروهای ضروری. شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد را به پایگاههای جمع آوری کمکها تحویل دهندتا در اسرع وقت دراختیار بازماندگان زلزله قرارگیرد.پس از زلزله یکشنبه شب کرمانشاه که خسارات شدیدی به شهرها و روستاهای این استان وارد نموده و بسیاری از هم وطنان در این مناطق با مشکلات سختی روبرو شدندطی اطلاعیه های مستمر از  از مردم خواسته شد اقلام غیر نقدی خود شامل پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی ، چادر، کنسرو و خشکبار و آب معدنی ، لوازم بهداشتی ، داروهای ضروری. شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد را به پایگاههای جمع آوری کمکها تحویل دهندتا در اسرع وقت دراختیار بازماندگان زلزله قرارگیرد.
اقدام انسان دوستانه دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور
به گزارش راک نیوز ؛ تعدای از دانشجویان استان کهگیلویه وبویراحمد دراقدامی انسنان دوستانه بطور شبانه روزی اقدام به تهیه نان تازه و بسته بنید برای ارسال به این مناطق نمودند تا توانسته باشند کمکی به عزیزان هم وطنی که طی سه روز گذشته سختی های بسیار شدید روحی و فیزیکی را تحمل نمودند.
به گزارش راک نیوز ؛  پیش از وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری یک زلزله با قدرت حدود ۴.۵ ریشتر  منطقه  ازگله را لرزانده بود که تا کنون براثر این زلزله 432 نفر جان باختند و امدادرسانی به زلزله‌زدگان و آسیب‌دیدگان ناشی از زلزله همچنان ادامه دارد و تاکنون برابر آخرین آمارها ۹۳۴۵ مجروح از زمان وقوع زلزله تاکنون به بیمارستان‌ها مراجعه کرده‌اند.

تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 13:24» اخبار مرتبط:

 • پیام تسلیت مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد به زلزله زدگان مناطق غرب ...
 • لرزه براندام کرمانشاه/سه روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام شد
 • زلزله در بنك كنگان
 • زلزله منطقه فارغان هرمزگان را لرزاند
 • چهارمين آتش‌سوزي در چادرهاي زلزله‌زدگان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس