مشروح اخبار
 » مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز از مباحث اصلی در راستای اقتصاد مقاومتی است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز در استان در راستای اهداف و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری است.


به گزارش راک نیوز:علی محمد احمدی در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، افزود: در خصوص مبارزه جدی و همه جانبه با قاچاق کالا و ارز، مسئولین و متولیان امر در این راستا با جدیت تمام پیگیر امور، وظایف و برنامه های محوله باشند.

وی اظهار داشت: برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت کامل در خصوص موضوعات مختلف قاچاق کالا و ارز در استان انجام گیرد و آمار دقیقی از انبارهای استان احصاء و طبق تعریف کلی کشور در سامانه جامع ثبت انبارها قرار گیرد.

استاندار به دستگاه های اجرائی استان تاکید کرد: در تهیه آمار انبارهای دولتی و محل آنها هم با دستگاه صنعت، معدن و تجارت همکاری لازم را به عمل آورند.

استاندار بر نظارت دقیق بر جایگاه های سوخت به خصوص بنزین و عرضه آن به لحاظ کمی و کیفی به دستگاه های متولی و ناظر تاکید کرد واظهار داشت: در این خصوص هرگونه کم فروشی کنترل و به لحاظ کمی و کیفی آزمایشات مستمر وهفتگی از جایگاه ها به عمل آید و جمع بندی آنها به صورت ماهانه ارائه گردد.

احمدی با تسلیت به مناسبت درگذشت جمعی از هموطنان به دلیل حادثه زلزله اخیر در استان کرمانشاه و اظهار همدردی با خانواده های آنها از مسئولین دستگاه های اجرائی استان به خصوص متولیان امر در خصوص تامین نیازهای ضروری حادثه دیدگان در حد توان تاکید کرد.

استاندار افزود: با هماهنگی از مسئولین در استان کرمانشاه، اقلام و کالاهای ضروری و مورد نیاز را تهیه و طبق سازوکار خاص آن به منطقه ارسال شود.

تاریخ انتشار : 24 آبان 1396» اخبار مرتبط:

 • فرماندار کهگیلویه خبر داد :ورودی های شهرستان برای مبارزه با قاچاق کالا بشدت ...
 • 3میلیارد ریال جریمه پرونده های مختومه قاچاق کالا و ارز گچساران
 • ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در گچساران 44 درصد افزایش یافت
 • انتصاب دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا فارس
 • استاندارهرمزگان:موافق درگیری باروستاییان نیستم
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg