مشروح اخبار


» کارکنان شهرداری دوگنبدان حقوق یک روز خود را به زلزله‌زدگان اهدا کردندشهردار دوگنبدان گفت : کارکنان این شهرداری یک روز از حقوق خود را به زلزله زدگان قصر شیرین و سرپل ذهاب اهدا کرده اند.کارکنان شهرداری دوگنبدان حقوق یک روز خود را به زلزله‌زدگان اهدا کردند

شهردار دوگنبدان گفت : کارکنان این شهرداری یک روز از حقوق خود را به زلزله زدگان قصر شیرین و سرپل ذهاب اهدا کرده اند.

مسعود ظفری در گفت و گو با راک نیوز افزود : کارکنان شهرداری دوگنبدان همگام با سایر اقشار مردم، علاوه بر کمک‌های نقدی کمک‌های غیرنقدی خود را به زلزله‌زدگان قصر شیرین و سرپل ذهاب اهدا می کنند.

وی ادامه داد: مردم کشور ما در همه جای جهان به نوع دوستی و انسان دوستی شهرت دارند و این بار نیز دست حمایت خود را از سر این حادثه دیدگان بر نمی دارند. 

ظفری با اشاره به وقوع زلزله و جان باختن عده ای از هموطنان در شهرستانهای قصر شیرین و سرپل ذهاب ، بر ضرورت کمک به آسیب دیده گان این رویداد ویرانگر تاکید کرد. 

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش مسوولان و کمک های مردمی ، زلزله زدگان و آسیب دیدگان ناشی از آن در قصر شیرین و سرپل ذهاب هر چه زودتر مصائب خود را فراموش کرده و به زندگی عادی بازگردند.

گفتنی است علاوه بر کمک‌های نقدی مذکور، کمک‌های غیرنقدی و اجناس ضروری و مورد نیاز از سوی کارکنان شهرداری دوگنبدان به زلزله‌زدگان اهدا شد.

به گزارش راک نیوز از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی ۷ و ۳ دهم ریشتر در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه شامگاه یکشنبه استان های غربی کشورمان را لرزاند. 

مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی ۴۵,۹، عرض جغرافیایی ۳۴.۸۴ و عمق ۱۱ کیلومتری زمین بوده است. 

این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، ۲۵ کیلومتری تازه آباد، ۳۷ کیلومتری باینگان، ۱۱۲ کیلومتری سنندج و ۱۲۲ کیلومتری کرمانشاه روی داده است.تاریخ انتشار : 25 آبان 1396 00:07» اخبار مرتبط:

 • اولین محموله کمک های مردمی گچساران به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال می شود ...
 • پیام تسلیت مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد به زلزله زدگان مناطق غرب ...
 • زمین لرزه سه و نیم ریشتری شهر دوگنبدان را لرزاند
 • زلزله گچساران را لرزاند+تصاویر
 • زلزله در کهگیلویه و بویر احمد /گچساران لرزید
 • » اشتراک گزاری خبر  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود