مشروح اخبار
 » اختصاص یک روز حقوق کارکنان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به زلزله زدگان غرب کشور

کارکنان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اختصاص یک روز از حقوق آبان ماه خود به زلزله زدگان غرب کشور، همدردی خود را با مردم زلزله زده این منطقه اعلام کردند.اختصاص یک روز حقوق کارکنان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به زلزله زدگان غرب کشور

کارکنان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اختصاص یک روز از حقوق آبان ماه خود به زلزله زدگان غرب کشور، همدردی خود را با مردم زلزله زده این منطقه اعلام کردند.

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ، با رضایت کارکنان یک روز حقوق کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی ادارات راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به زلزله زدگان غرب کشور تخصیص می یابد.

محمدعلی علیمردانی در این خصوص بیان داشت: در پی حادثه و مصیبت زلزله 7.3 ریشتری استان کرمانشاه که بسیاری از هموطنان ما را داغدار و ایران را عزادار کرد، کارکنان خانواده بزرگ راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بنابر وظیفه و عمل به مسئولیت های اجتماعی و همگام با ملت شریف ایران اسلامی یک روز از حقوق خود را برای کمک به عزیزان مصیبت دیده اختصاص دادند.

به گزارش راک نیوز زمین لرزه شدیدی ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه 21 آبان 96 با قدرت 7.3 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) در ژرفای 9.33 کیلومتری زمین استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند. 

کانون این زمین لرزه مرز ایران و عراق نزدیکی شهر ازگله در استان کرمانشاه گزارش شده که زیان ها و خسارت های مالی و جانی زیادی به بار آورده است. 

زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در استان کرمانشاه تاکنون 432 کشته و هفت هزار و 817 مصدوم داشته است. 

این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد.تاریخ انتشار : 26 آبان 1396» اخبار مرتبط:

 • فرماندار: مردم گچساران 11میلیارد ریال به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند
 • کارکنان شهرداری دوگنبدان حقوق یک روز خود را به زلزله‌زدگان اهدا کردند
 • پیام تسلیت مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد به زلزله زدگان مناطق غرب ...
 • لرزه براندام کرمانشاه/سه روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام شد
 • زمین لرزه سه و نیم ریشتری شهر دوگنبدان را لرزاند
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg