مشروح اخبار
 » روابط عمومی ادارات شهرستان کهگیلویه حقوق یک روز خود را به زلزله زدگان اختصاص دادند

طی اقدامی ارزشمند و قابل ستایش مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان کهگیلویه همراه با دیگر مسئولین و مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،هموطنان خود در حادثه زلزله استان کرمانشاه را یاری خواهند نمود.


 مسئول روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه وقوع حادثه تلخ زلزله غرب کشور که سبب کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان در استان کرمانشاه شد را موجب تألم و تأثر عمیق همه ایرانیان نوعدوست دانست .

به گزارش راک نیوز:سید نعمت الله ریحان نژاد ،ضمن همدردی با هموطنان آسیب دیده گفت: طی اقدامی ارزشمند و قابل ستایش مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان کهگیلویه همراه با دیگر مسئولین و مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،هموطنان خود در حادثه زلزله استان کرمانشاه را یاری خواهند نمود.

ریحان نژاد افزود: در پی وقوع این حادثه دلخراش مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان کهگیلویه ضمن همدردی با هموطنان آسیب دیده علاوه بر کمک های غیرنقدی، یک روز حقوق خود را به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص خواهند داد ودرتلاش هستند با رایزنی های خویش در سطح ادارات شهرستان زمینه حضور و مشارکت حداکثری مدیران و دیگر کارکنان ادارات را در جهت جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی برای یاری رساندن به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه فراهم آورند.

ریحان نژاد گفت: کوشش در جهت خدمت رسانی به آسیب دیدگان این حادثه و مصیبت دلخراش نیاز به حمایت و پشتیبانی همه جانبه تمامی دستگاهها ، نهاد ها و مردم نوع دوست دارد و لذا قدم در جهت تأمین کلیه مایحتاج و نیازهای آسیب دیدگان به تنهایی از عهده دولت یا یک نهاد خاص بر نخواهد آمد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه اظهار داشت: طبق اطلاعات رسیده از سطح شهرستان و ادارات ، خدمات و کمکهای خوب و قابل ذکری از طرف مردم و مسئولین به آسیب دیدگان زلزله اخیر گردیده و کمک کردن و خدمات رسانی در شرایط فعلی از وظایف همه ما است و نباید در این باره دریغ نماییم.

وی تلاش و مجاهدت مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان را قابل تقدیر و ستایش دانست و گفت: امید است مردم و مسئولین دستگاه های اداری جهت رفع مشکلات مردم زلزله زده کرمانشاه نهایت همکاری را با دستگاه های متولی داشته و از هیچ کمکی در این خصوص دریغ نورزند .

تاریخ انتشار : 27 آبان 1396» اخبار مرتبط:

 • اختصاص یک روز حقوق کارکنان راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به زلزله زدگان ...
 • کارکنان شهرداری دوگنبدان حقوق یک روز خود را به زلزله‌زدگان اهدا کردند
 • پیام تسلیت تبلیغات اسلامی فارس در پی وقوع زلزله در کرمانشاه خطاب به مدیرکل ...
 • پیام تسلیت مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد به زلزله زدگان مناطق غرب ...
 • لرزه براندام کرمانشاه/سه روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام شد
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg