مشروح اخبار
 » فرماندار کهگیلویه :توسعه آموزش شهرستان نیازمند تلاش همگانی است

فرماندار کهگیلویه اظهار داشت: توجه ویژه به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش، یکی از مهمترین وظایف همه مسئولین است و انتظار می رود همه ادارات آموزش و پرورش را جهت رسیدن به اهداف عالیه یاری و کمک نمایند.


جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار ، امام جمعه و دیگر اعضای در سالن اجتماعات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه در این جلسه با تبریک نابودی غده سرطانی داعش در جهان اسلام گفت: دنیای غرب و استکبار جهانی طبق عادت دیرینه خویش با نابودی داعش ساکت نخواهد نشست و در جبهه دیگری به فعالیت خمصانه خویش علیه جهان اسلام خواهد پرداخت و در این بین حفظ اتحاد و یکپارچگی مسلمانان همچون گذشته راه مبارزه با تروریسم جهانی خواهد بود .

به گزارش راک نیوز :علی پوزش آموزش و پرورش را یکی از موثرترین نهادهای اجتماعی دانست  و گفت:آموزش و پرورش،  رسالت و مسئولیت پرورش کودکان ، نوجوانان و جوانان و انتقال عناصر فرهنگی را به نسل نوخاسته بر عهده دارد و در چنین جامعه گسترده و پیچیده ای استفاده از اندیشه ها و تجارب صاحب نظران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت کاملا ضرورت دارد.

فرماندار کهگیلویه اظهار داشت: توجه ویژه به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش، یکی از مهمترین وظایف همه مسئولین است و انتظار می رود همه ادارات آموزش و پرورش را جهت رسیدن به اهداف عالیه یاری و کمک نمایند.

پوزش در ادامه به اصل کمیسیون ماده ۷۷ اشاره و بر تعامل شهرداری و آموزش و پرورش تأکید نمود و گفت: درخواستهای آموزش و پرورش از حوزه شهر و شهرداری از جمله سنگ فرش و آسفالت جلوی تعدادی از مدارس اولویت بندی گردد و انتظار می رود که شهرداری به خواسته های آنان عمل نماید.

فرماندار به نقش مخرب و خانمانسوز مواد مخدر در جامعه اشاره و گفت: پایین آمدن سن اعتیاد  استفاده از روان گردان ها و افزایش اعتیاد در میان جوانان از جمله تهدیدهای اجتماعی خطرناک است که در این بیت نقش معلمین و اساتید و خانواده برای جلوگیری و دور ماندن از این آسیب ها مهم و اساسی است .

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حوزه رسانه،  نقش آنان را در اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر غیرقابل انکار دانست و گفت: رسانه ها باید در محتوای خبرهای روزانه خویش به این موضوع بپردازند و در جهت آگاه سازی خانواده ها درباره  نقش مخرب و خانمانسوز مواد مخدر در جامعه سهم ممتازی  خویش را ایفا نمایند.

حجه الاسلام حسینی امام جمعه دهدشت ضمن گرامی  داشت هفته بسیج و با تبریک نابودی شجره ی خبیثه داعش به دست رزمندگان جبهه مقاومت که این غده کثیف را از کشورهای اسلامی پاک کردند گفت : آموزش وپرورش را باید همه ی نهاد ها وادارات یاری کنند.

حسینی افزود : باید نسبت به جوانان کارهای خوب فرهنگی انجام شود تا در میان امواج پرتلاطم دشمن به خطر نیفتند.

امام جمعه دهدشت  با بیان اینکه دانش آموزان ما باید بصریت سیاسی داشته باشند تا فریب دشمن را نخورد افزود : آموزش وپرورش چون آینده همه ی ما و کشور ما به آن وابسته است باید در همه ی زمینه ها کمک شود.

حسینی ادامه داد: اگر آینده خوب می خواهیم باید به آموزش وپرورش بیشتر اهمیت دهیم.

وی در پایان ودر مورد جشن تکلیف در مصلی دهدشت گفت : باید دانش آموزان را نسبت به این موضوع آگاه کنیم و بدانیم که نسبت به جشن تکلیف پسران نیز حساس باشیم که رها کردن آنها خطای بزرگی است.

سید لطف الله فروزان مدیر اموزش وپرورش دهدشت در آغاز این جلسه با تبریک هفته بسیج و نابودی شجره ی خبیثه داعش به ملت ورهبری انقلاب  موضوعات ؛ اخذ عوارض آموزشی و واریز آن به حساب خزانه،گزارش شهرداری پیرامون احراز مالکیت زمین های پیش بینی شده جهت توسعه فضای آموزش وپرورش،جلوگیری از تشکیل کمیسیون ماده 100برای مدارس غیر دولتی که شرایط آموزش وپرورش را دارند، برنامه ریزی واقدام به برگزاری مراسم جشن عبادت دانش آموزان ،بحث و تبادل نظر پیرامون هفته بسیج ،برگزاری کارگاه بهداشت و روان و جلوگیری از سو مواد مخدر برای مدیران مدارس و لزوم سنگ فرش کردن پیاده رو حد فاصل دبستان فرهنگیان تا مدرسه امام صادق(ع) را مطرح و پیرامون آنها بحث و تبادل نظر شد.

فروزان از لزوم همکاری بیشتر شهرداری دهدشت با آموزش وپرورش گفت و گفت: از مجموعه شهرداری و شهردار دهدشت و شورای شهر می خواهیم آموزش وپرورش را بیشتر یاری کنند.

اسفندیار برخه شهرداری دهدشت در این جلسه گفت : با توجه به مشکلات فراوان شهرداری دهدشت در بحث اعتبارات ، مشکلات آموزش وپرورش باید اولویت بندی شوند تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های ممکن نسبت به حل انها اقدام کنیم.

اسفندیار برخه پیرامون اخذ عوارض آموزشی گفت : همه ی اماکن دولتی وغیر دولتی که ساخته می شوند مطابق قانون باید عوارض آموزشی آنها پرداخت شود وفیش پرداختی را تحویل دهد که تا الان همه ی فیش های پرداختی موجود و آموزش وپرورش موظف است فیش های پرداختی را تحویل بگیرد.

تاریخ انتشار : 1 آذر 1396» اخبار مرتبط:

 • فرماندار رستم در شورای آموزش وپرورش شهرستان گفت : معلمان برای تعلیم خوبی ها ...
 • کمبود آموزگار در سال تحصیلی جدیدخطرجدی برای آموزش وپرورش کهگیلویه!
 • دیدار مدیر آموزش وپرورش با امام جمعه شهر دهدشت
 • وقتی اصولگرایان تاب تغییرات در اموزش وپرورش کهگیلویه را ندارند!
 • قول مساعد وزیر آموزش‌وپرورش نسبت به رفع مشکل فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg