مشروح اخبار
 » همزمان با هفته بسیج:افتتاح 30 طرح محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 30 طرح اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج در این استان افتتاح می‌شود.همزمان با هفته بسیج:افتتاح 30 طرح محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 30 طرح اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج در این استان افتتاح می‌شود.

سردار یدالله بوعلی روز شنبه در آیین بهره برداری استخر شنای شهدای بسیج گچساران اظهار داشت: 30طرح محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و جهادی با اعتباری بیش از 200 میلیارد ریال همزمان با هفته بسیج در سراسر استان به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: محرومیت زدایی، اقدامات غیرعمرانی و گروههای جهادی طرح های این هفته را تشکیل داده است.

سردار یدالله بوعلی بیمارستان ۲۵ تختخوابی یاسوج، ساخت خانه محروم،حوزه مقاومت،خانه بهداشت، خانه عالم، مدرسه، ساخت و تکمیل مسجد را از جمله طرح های افتتاحی این نهاد در هفته بسیج ذکر کرد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بسیج سازندگی این موقعیت فراهم است تا هر کس که دغدغه خدمت بی منت دارد بتواند وارد شود و در نقاط محروم با انگیزه و علاقه به رفع محرومیت کمک کند.

سردار بوعلی تصریح کرد: بسیج ظرفیتی است که در کنار همه نهادها، سازمان‌ها و آحاد مردم نهادینه شده و در عرصه‌های مختلف جامعه فعالیت می‌کند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بسیج کارهای خوبی در حوزه محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی و پروژه‌های عام‌المنفعه انجام داده که اقدامات صورت گرفته در راستای ارائه خدمت به مردم و ایجاد زیرساخت‌های استان است.تاریخ انتشار : 4 آذر 1396» اخبار مرتبط:

 • استخر شهدای بسیج گچساران افتتاح شد
 • برنامه های هفته بسیج با شعار«بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی» اعلام شد
 • نشست خبری به مناسبت سالگرد تشکیل بسیج سازندگی با فرمانده ی سپاه پاسداران شه ...
 • رئیس جدید بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • افتتاح سالن چند منظوره ورزشی 9 دی « دستگرد» کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg