مشروح اخبار
 » مرگ کودک 3 ساله بر اثر غرق‌شدگی در منطقه سیلاب کلوار

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدن دو کودک 3ساله و 4 و نیم ساله در منطقه سیلاب کلوار (لوداب) خبر داد و گفت: این غرق شدگی یک کودک را به کام مرگ و دیگری را


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدن دو کودک 3ساله و 4 و نیم ساله در منطقه سیلاب کلوار (لوداب) خبر داد و گفت: این غرق شدگی یک کودک را به کام مرگ و دیگری را روانه بیمارستان کرد.
به گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز به نقل از روابط عمومی اورژانس115 استان؛ جلال پورانفرد با بیان اینکه این غرق شدگی امروز(یکشنبه) 5 آذر96 ساعت13و14دقیقه به وقوع پیوست، گفت: متاسفانه این غرق شدگی یک کودک را به کام مرگ و دیگری را روانه بیمارستان کرد.

وی افزود: در پی اعلام این خبر، فورا یک دستگاه آمبولانس از منطقه مارگون به محل اعزام شد.

رئیس اورژانس 115 مرکز استان بیان کرد: کودک غرق شده که توسط ماشین شخصی به درمانگاه(بونه پهن) انتقال داده شده بود، توسط آمبولانس 115 به سمت مرکز درمانی اعزام و در طول مسیر با توجه به وضعیت وخیم مصدوم در ساعت 13و50دقیقه درخواست بالگرد هوایی شد.

وی اظهار داشت: کودک غرق شده ای که توسط بالگرد انتقال داده شد، سطح هوشیاری پایینی داشته و در مسیر دچار تشنج شدکه توسط تکنسین بالگرد اقدامات درمانی لازم، مانیتورینگ و اکسیژن درمانی انجام و بیمار، به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافت.

پوران فرد تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از دو کودک غرق شده، یک کودک 3ساله فوت کرد، که از محل حادثه به مراکز درمانی انتقال داده نشد و گزارشی هم دراین زمینه به اورژانس115 اعلام نگردید.

تاریخ انتشار : 6 آذر 1396 03:04» اخبار مرتبط:

 • مسمومیت ۴۸ نفر با گاز منوکسیدکربن در امامزاده مختار(ع) یاسوج
 • تصادف مرگبار پژو پارس با مادر و کودک خردسال/فرار راننده پس از حادثه!
 • تولد هفتمین نوزاد در آمبولانس‌های 115 کهگیلویه و بویراحمد
 • غرق شدن کودک 4 ساله مارگونی در استخر
 • کودک 3ساله ای در یاسوج درب نوشابه را بلعید
 • » اشتراک گزاری خبر  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس