مشروح اخبار
 » پرداخت حق بیمه گندم کاران کهگیلویه ی از محل غرامت ها/جزییات

سیدعمران تقوی اظهارداشت:امسال باتوجه به تاییدخسارت زراعت و به دلیل تاخیر در پرداخت غرامت‌های محصولات گندم وجو مقرر شده تا کشاورزان بتوانندمحصولات زراعی خودرادرسال جدیداز محل غرامت‌های تاییدشده بیمه نمایند و سپس مابه‌التفاوت غرامات درچندروز آینده به حساب این کشاورزان واریزخواهد شد.


مدیر اداره جهادکشاورزی کهگیلویه از پرداخت غرامت محصولات مختلف کشاورزی خبرداد.

به گزارش راک نیوز،سید عمران تقوی در گفت وگو باخبرنگاران بابیان این خبر گفت:برای ان دسته از کشاورزانی که درسال زراعی  گذشته محصولات کشاورزی خودرابیمه نموده بودند تمهیداتی فراهم شده است.

تقوی افزود:امسال باتوجه به تاییدخسارت زراعت و به دلیل تاخیر در پرداخت غرامت‌های محصولات گندم وجو مقرر شده تا کشاورزان بتوانندمحصولات زراعی خودرادرسال جدیداز محل غرامت‌های تاییدشده بیمه نمایند و سپس مابه‌التفاوت غرامات درچندروز آینده به حساب این کشاورزان واریزخواهد شد.

این مسئول ادامه داد:همچنین افرادی که مایل نیستند محصولات کشاورزی رابیمه نمایند و یا امسال کشت محصولی ندارند در روزهای اینده غرامت  خود را دریافت می کنند.

سید عمران تقوی تاکید کرد:کشاورزان باتوجه به پراکنش نامناسب بارندگی درسالهای گذشته واحتمال تکرارآن درسال جاری  نسبت به بیمه نمودن محصولات خود اقدام کنند تا دولت  ازآنها دربروز بلاهای طبیعی حمایت کرده و متضرر نشوند.

تاریخ انتشار : 15 آذر 1396» اخبار مرتبط:

 • توزیع بیش از 1350تن بذر گندم در شهرستان کهگیلویه
 • آغاز برداشت گندم و جو از سطح بیش از 9 هزار هکتار در گچساران
 • رئیس جهاد کشاورزی گچساران:بیش از شش هزار هکتار از زمین‌های گچساران زیر کشت ...
 • برداشت گندم از 35 هزار هکتار از اراضی کشاورزی کهگیلویه آغاز شد
 • کمبود سیلو یکی از مشکلات بخش کشاورزی کهگیلویه است
 • » اشتراک گزاری خبر  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg