مشروح اخبار
 » بیانیه جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد گچساران به مناسبت 16آذر

16آذر روزی ایست که باعث پیدایش یک حرکتی بزرگ در دانشگاه شد که بعد از آن تاریخ، تاکنون منشأ تمامی تحولات در کشورمان بوده است.


بیانیه جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد گچساران به مناسبت 16آذر

16آذر روزی ایست که باعث پیدایش یک حرکتی بزرگ در دانشگاه شد که بعد از آن تاریخ، تاکنون منشأ تمامی تحولات در کشورمان بوده است. شهادت سه دانشجوی مهندسی دانشگاه تهران در اعتراض به کودتا برعلیه دولت مردمی مصدق، نشان دهنده ی استبداد ستیز بودن این جنبش از بدو پیدایش تا کنون است.هیچ حوادثی را در تاریخ معاصر نمی توان یافت که جنبش دانشجویی در آن بی تاثیر باشد.این قشر فهیم و آگاه جامعه همیشه نسبت به مسائل مختلف عکس العمل سریع تری نسبت به سایر اقشار داشته است و این نشان دهنده ی هوشیار بودن جنبش دانشجویی دارد.جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران به عنوان عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ،ضمن زنده نگه داشتن یاد شهیدان دانشجو،این روز را به همه ی دانشجویان تبرک عرض می نماید و در پایان چند مسئله را یادآور می شود که :

اول اینکه، همه ی مسئولان و نهادهای نظام جمهوری اسلامی باید این موضوع را در نظر داشته باشند که جنبش دانشجویی برای نظام نه تنها تهدید نیست بلکه فرصتی است که باعث می شود نخبگان جامعه در حوزه های مختلف شناسایی شود و این خود سرمایه ی بزرگی هست که باید قدر آن را دانست.

دوم اینکه، دولت روحانی با حمایت عظیم دانشجویان توانسته است در دو دوره سکان قوه ی مجریه را بر عهده بگیرد و این قشر مطالباتی از ابتدا تا کنون از این دولت داشته اند که هنوز قسمتی از آن بخصوص امنیتی بودن فضای دانشگاه، محرومیت از تحصیل دانشجویان ستاره دار برای فعالین دانشجویی هنوز لمس می شود و رفع آن ها از مهمترین مطالبات دانشجویان از دولت تدبیر و امید است.  

سوم، با توجه به اینکه جمعیت دانشجویی همراهان خود را از خانواده ی دانشگاه آزاد می داند این درخواست را از مجموعه ی مدیریتی جدید دانشگاه آزاد دارد که فضایی برابر بدون از نگاه جناحی به تمامی تشکل های دانشجویی داشته باشد. ظن تلاش، برای تک صدایی کردن در دانشگاه آزاد و هاشمی زدایی را از این مجموعه دور کند. تا شاهد پویائی هر چه بیشتر تشکل های دانشجویی در این مجموعه باشیم.

"جمعیت دانشجویی همراهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران 16آذر نود و شش"تاریخ انتشار : 16 آذر 1396» اخبار مرتبط:

 • درخواست انتخاباتی عارف از اصلاح طلبان
 • مراسم 16 آذر در دانشگاه پیام نور گچساران با حضور غلامرضاتاجگردون
 • مناظره کواکبیان و ترقی در دانشگاه آزاد کازرون
 • دبیر هیئت نظارت بر تشکل‌های سیاسی دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه معرفی شد
 • 16 آذر مهمترین سند استکبارستیزی دانشجویان ایران است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg