مشروح اخبار
 » دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح ابلاغ الکترونیک حایز رتبه‌ی سوم کشوری شد

در همایش سراسری قوه قضاییه در مشهد و ارزیابی دقیق و علمی عملکرد دادگستری های کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد ، رتبه سوم ارسال اوراق قضایی به صورت الکترونیک را کسب کرد.


دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح ابلاغ الکترونیک حایز رتبه‌ی سوم کشوری شد

 در همایش سراسری قوه قضاییه در مشهد و ارزیابی دقیق و علمی عملکرد دادگستری های کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد ، رتبه سوم ارسال اوراق قضایی به صورت الکترونیک را کسب کرد.

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد ، در نخستین جشنواره‌ی ابلاغ الکترونیکی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین شهریاری معاون رییس قوه قضاییه و رییس مرکز آمار و فناوری قوه قضاییه، آوایی وزیر دادگستری، روسای کل، دادستان‌های مرکز استان و معاونین فناوری اطلاعات دادگستری استان‌ها در مشهد مقدس برگزار شد؛ دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در شش ماهه اول سال جاری حایز رتبه‌ی سوم کشوری شد.

در این جشنواره از تلاش‌های حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و بهزاد صادقی سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اهداء لوح سپاس از سوی معاون قوه قضاییه تقدیر گردید. جشنواره‌ ابلاغ الکترونیکی در روز‌های دهم و یازدهم آذرماه با هدف ارزیابی و آسیب شناسی ابلاغ الکترونیکی و برنامه‌های آتی قوه قضاییه در این خصوص برگزار شده است.

گفتنی است رشد تکنولوژی و فناوری‌های روز، تسهیل و تسریع امور بشر را در پی داشته است، دستگاه قضایی نیز با بهره گیری از این تکنولوژی‌ها برآن است تا ضمن سرعت بخشیدن به کار، کاهش هزینه ها، شفافیت امور، راحتی کار برای ارباب رجوع دادگستری را محقق نماید.
دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح ابلاغ الکترونیک حایز رتبه‌ی سوم کشوری شدتاریخ انتشار : 18 آذر 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس جدید دادگستری چرام منصوب شد
 • بهبود رتبه کهگیلویه و بویراحمد در دستگاه قضایی/تودیع و معارفه روسای دادگستر ...
 • رئیس جدید دادگستری باشت منصوب شد
 • رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد
 • رئیس‌دادگستری کهگیلویه منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg