مشروح اخبار
 » 4 مدرسه گچساران در برنامه تعالی مدیریت کشوری ممتاز شناخته شدند

مدیر اداره آموزش و پرورش گچساران گفت: 4 مدرسه این شهرستان در برنامه تعالی مدیریت در کشور ممتاز شناخته شدند.4مدرسه گچساران در برنامه تعالی مدیریت کشوری ممتاز شناخته شدند

مدیر اداره آموزش و پرورش گچساران گفت: 4 مدرسه این شهرستان در برنامه تعالی مدیریت در کشور ممتاز شناخته شدند.

سیدظهیرالدین پورالحسینی در گفت و گو با راک نیوز افزود: بر اساس ارزیابی ملی انجام شده از مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه، 4 مدرسه ی شهرستان گچساران موفق شدند با کسب رتبه ممتاز به همایش ملی کیفیت که 30 آبان از سوی سازمان ملی استاندارد و انجمن کیفیت ایران در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود راه پیدا کنند.

وی اظهار کرد: در سال تحصیلی گذشته 101 مدرسه گچساران مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه بودند که از این تعداد 4 دبیرستان دوره اول متوسطه با ارزیابی وزارت آموزش و پرورش حائز رتبه ممتاز کشوری شدند.

وی از مدارس "نرگس" ، " شاهد اهل بیت " ، " شهید جهان آرا " و " فروغ دانش "به عنوان چهار مدرسه راه یافته به همایش ملی کیفیت یاد کرد.

پورالحسینی با اشاره به اینکه این مدارس گچساران در چهارمین سال اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه در کشور برتر شناخته شده اند، اضافه کرد: این برنامه ملی در اجرای ارتقاء کیفیت آموزشی بر اساس سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش در مدارس اجرایی شده است.

مدیر اداره آموزش و پرورش گچساران گفت : این برنامه مدلی برای کیفیت بخشی و کیفیت سنجی براساس فرآیندهای مختلف است که از ۳ سال پیش در مدارس کشور اجرایی شده است.

وی کسب مهارت های زندگی و پیشرفت علمی دانش آموزان را از اهداف این برنامه دانست و اظهار کرد: در اجرای این برنامه، میزان رشد و کیفیت آموزشی مدارس مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

پورالحسینی تصریح کرد: برنامه تعالی مبتنی بر پژوهش، مدرسه محوری و مدیریت آموزشگاهی، سند تحول و نگرش سیستمی و کار تیمی است.تاریخ انتشار : 2 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • مدیر آموزش و پرورش گچساران: راهبران آموزشی و تربیتی نقش موثری در ارتقای کیف ...
 • دانش‌آموزان دهه ی پيشين مدرسه ولایت گچساران در همایش " مدرسه ماندگار" گرد ...
 • ثبت دبیرستان ولایت گچساران به عنوان مدرسه " ماندگار"
 • مدارس و آموزش نباید دچار مسائل خطی و جناحی شود.
 • مدارس غیردولتی هم عرض آموزش و پرورش نیستند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg