مشروح اخبار
 » برگزاری دوره آموزشی اصول روابط عمومی ویژه خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد

دوره آموزشی اصول روابط عمومی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد، روزهای هفتم و هشتم دی ماه در یاسوج برگزار شد.برگزاری دوره آموزشی اصول روابط عمومی ویژه خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد

دوره آموزشی اصول روابط عمومی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد، روزهای هفتم و هشتم دی ماه در یاسوج برگزار شد.

به گزارش راک نیوز، در این دوره آموزشی که در دو نوبت صبح و عصر در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، افزون بر 30 نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند. 

در این دوره آموزشی که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و همکاری خانه مطبوعات این استان برگزار شد، حمید شُکری خانقاه عضو موسس و نماینده خانه روابط عمومی ایران و مولف چندین جلد کتاب حوزه ارتباطات و روابط عمومی مطالب آموزشی مرتبط با اصول روابط عمومی را ارائه نمود.

سر فصل های این دوره شامل اصل های روابط عمومی،روابط عمومی حرفه ای و اثربخشی،فرآیند اطلاع یابی واطلاع رسانی،سبک های ارتباطی و انواع ارتباطات بود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی در گفتگو با راک نیوز، اظهار داشت: کارگاه های آموزشی و تخصصی ویژه خبرنگاران استان تا اواخر دی ماه ادامه دارد.

رضا خردمند با بیان اینکه آموزش در حوزه رسانه ها برای تقویت سواد خبری و رسانه ای خبرنگاران استان ضروری است، اظهار داشت: این کارگاه های آموزشی به مدت پنج هفته، در روزهای آخر هفته و با هدف ارتقای سطح علمی و دانش تخصصی برگزار می شود.

وی عنوان کرد: در این دوره آموزشی ٦٠ ساعت آموزش در قالب ١٢ جلسه و با پنج موضوع در رشته خبرنگاری ارائه می شود.

گفتنی است، به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گواهی شرکت در دوره داده می شود.تاریخ انتشار : 9 دی 1396 20:06» اخبار مرتبط:

 • برگزاری کارگاه آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل در اداره کل راه و شهرساز ...
 • زمان برگزاری دوره آموزشی سرباز معلمان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
 • اولین همایش ارتباطات کهگیلویه و بویراحمددراردیبهشت برگزارمیگردد
 • دوره آموزشی مدیران مجتمع های آموزشی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
 • برگزار ی دوره آموزشی ویژه روابط عمومی‌ها در کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس