مشروح اخبار
 » بیش از هزار میلیارد ریال به 22 طرح در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

راک نیوز: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و 40 میلیارد ریال به 22 طرح این استان از محل ارتقاء شاخص‌های توسعه اقتصادی اختصاص یافت.حسن نوروزی روز شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: 22 طرح مذکور شامل طرح‌های تأمین آب کشاورزی در استان، زیرساخت‌های شبکه‌های صنعتی و راه‌های مهم استان هستند.
وی افزود: یکی از اولویت‌های اصلی انتخاب این طرح‌ها ایجاد اشتغال بوده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم‌اینک بیش از 41 میلیارد ریال قانون تخلفات رانندگی به این استان ابلاغ شده که از این میزان 70 درصد به شهرداری‌های استان و 30 درصد آن به دهیاری‌ها داده شده است.
نوروزی تصریح کرد: همچنین بر اساس بند ج تبصره 6 قانون بودجه امسال 12 میلیارد ریال به کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده است.
وی افزود: از این میزان 8 میلیارد ریال به شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد و 4 میلیارد و 500 میلیون ریال به امور عشایر استان به‌منظور آبرسانی به روستاها و عشایر استان اختصاص یافته است.
در زمینه تدوین برنامه اجرایی ششم توسعه برای پنج سال آینده در نشست امروز اولین گزارش دستگاه جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به‌صورت نمونه ارائه شد.
از مجموع بیش از 710 هزار میلیارد ریال بودجه عمرانی در کشور 140 هزار میلیارد ریال آن در قالب اعتبارات استانی به استان‌ها تخصیص می‌یابد و حدود 570 هزار میلیارد ریال آن در قالب بودجه‌های ملی و متفرقه در اختیار دولت و وزارتخانه‌ها در مرکز هستند.
حدود 40 درصد معادل 2 هزار و 800 میلیارد ریال از مجموع اعتبارات عمرانی این استان در بودجه سال جاری از محل‌های مختلف تخصیص یافته است.

تاریخ انتشار : 9 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: 2102 میلیارد ریال تسهیلات اشتغا ...
 • بودجه شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد امسال بیش از یک هزار و 930 میلی ...
 • اختصاص 800میلیارد ریال تسهیلات بانکی به بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد
 • 590 میلیارد ریال برای ساخت جاده باباکلان به چرام اختصاص یافت
 • 950میلیارد ریال اعتبار به پنج طرح بزرگ عمرانی و اقتصادی گچساران و باشت اخت ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg