مشروح اخبار
 » بیش از دو میلیون دلار صادرات از کهگیلویه و بویراحمد طی 9ماهه امسال

راک نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۹ ماهه امسال دو میلیون و ۸۷۴ هزار دلار صادرات غیرنفتی از گمرک استان انجام شده است.


داریوش دیودیده در نشست کارگروه توسعه صادرات استان افزود: عمده کالاهای صادراتی از گمرک استان در این مدت، پودر و عصاره شیرین بیان و فرآورده های آرایشی و بهداشتی است .

وی کشورهای های مقصد این صادرات را آلمان، امارات، عراق و اندونزی دانست و بیان کرد: در مدت ۹ ماهه ابتدایی سال گذشته نیز تحقق صادرات غیر نفتی دو میلیون و ۸۷۳ هزار دلاری از گمرک استان را شاهد بودیم .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مقصد صادرات ۹ ماهه ابتدایی سال گذشته استان را کشورهای آلمان، امارات، اندونزی، آفریقای جنوبی، انگلیس، عراق، فرانسه و کانادا تشکل می داد و همچنین پودر و عصاره شیرین بیان و فرآورده های آرایشی و بهداشتی از گمرک استان طی همین مدت صادر شده است .

دیودیده با اشاره به آمار کلی از ابتدای صادرات استان تصریح کرد: ۹۵.۱ میلیون دلار از زمان شروع صادرات از استان تا پایان شهریور ۹۲، صادرات صورت گفت .

وی از صادرات غیرنفتی ۱۸میلیون و ۴۹۵ هزار دلاری استان از نیمه دوم شهریور ۹۲ تا مهر ماه ۹۶ خبر داد و عنوان کرد: مجموع صادرات استان از ابتدا تا شهریور ماه ۹۶، ۷۷ میلیون و ۵۹۵ هزار دلار بوده است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد محصولات صادر شده استان از گذشته تا امروز را مربوط به شیرین بیان، موکت، سیمان خاکستری، دلستر و نوشابه، عصاره گیاهان دارویی و سلستین دانست و اضافه کرد: امارات، عراق، اندونزی، آلمان، افغانستان، ترکمنستان، آفریفای جنوبی، سوئیس و انگلیس کشورهای مقصد صادرات استان بوده است.تاریخ انتشار : 11 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • صادرات یک میلیون دلاری کالا از کهگیلویه و بویراحمد طی چهار ماهه امسال
 • کاهش یک میلیون دلاری صادرات کالا از گمرک کهگیلویه و بویراحمددرسال93/بی رغب ...
 • اختصاص شش میلیارد به زیرساخت معادن استان
 • چند میلیارد دلار پول‎ ایران در هند بلوکه شد؟
 • 85 درصد رشد صادرات کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg