مشروح اخبار
 » رسانه ملی اگر درست عمل کند مردم برای تخلیه عصبانیت‌شان به خیابانها روانه نمی‌شوند

نماینده مردم آمل با تاکید بر لزوم تفکیک تخریب کنندگان اموال ازمردم معترض گفت: کسانی که دست به تخریب اموال عمومی می‌زنند نمی‌خواهند صدای مردم به گوش مسئولان برسد.نماینده مردم آمل با تاکید بر لزوم تفکیک تخریب کنندگان اموال ازمردم معترض گفت: کسانی که دست به تخریب اموال عمومی می‌زنند نمی‌خواهند صدای مردم به گوش مسئولان برسد.
به گزارش راک نیوز به نقل از ایلنا؛ عزت الله یوسفیان ملا درباره تجمعات اخیر مردم در خیابان‌ها در اعتراض به وضعیت اقتصادی و مشکلات مهیشتی خود گفت: کسی نمی‌تواند منکر وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد اما هنوز عزم جدی و امکانات اقتصادی کافی برای حل این مشکلات وجود ندارد.

وی ادامه داد: طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حق تجمع با شرایطی به رسمیت شناخته شده اما آنچه اتفاق می‌افتد این است که همیشه اینطور نیست که این اعتراضات بدون حواشی باشد. معمولا عده‌ای هستند که می‌خواهند از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند و این جریانات به حق مردم را با تخریب اموال عمومی و اقدامات مخل امنیت به جرایم بزرگ تبدیل کنند. باید این جریان‌ها را از مردم معترضی که صاحب حق هستند، تفکیک کنیم.

نماینده مردم آمل گفت: مشکلی که معترضان در اعمال حق خود یعنی تجمعات قانونی دارند این است که نمی‌توانند بار مسئولیت درخواست مجوز را بر دوش بکشند.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد نمایندگان مجلس باید همواره در دسترس مردم باشند و دفاتر آنها به روی مردم باز باشد.

وی گفت: کسانی که دست به تخریب اموال عمومی می‌زنند نمی‌خواهند صدای مردم به گوش مسئولان برسد. هم دولت باید حساب معترضان واقعی را از مجرمان و تخریب کنندگان  جدا کند و هم معترضان باید خو را از این جریانات جدا کنند.

یوسفیان ملا در پایان درباره اظهارات شب گذشته رییس‌جمهور در جلسه هیات دولت درباره رسانه ملی مبنی بر اینکه همه اقشار و جناح‌ها باید احساس کنند که صداوسیما متعلق به خودشان است و بتوانند نظرات‌شان را بیان کنند، اظهارکرد:‌ هرچه یک رسانه آزادتر و قلمش روانتر باشد مطالبات مردم راحت‌تر درخواست می‌شود و مردم به آن رسانه از دید واسطه دولت و ملت اعتماد می‌کنند و دیگر برای بیان مطالبات و تخلیه نگرانی و عصبانیت به خیابانها روانه نمی‌شوند.تاریخ انتشار : 12 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران خبر منع رفت و آمد در تهران را تکذیب کرد
 • نایب رییس مجلس شورای اسلامی: شانس روحانی از باقی بیشتر است
 • عضو مجمع نیروهای خط امام:فتنه‌گران همایش‌های قانونی را بر هم می زنند
 • اسامی مسئولین دولت احمدی‌نژاد که لیست اموال‌شان را ارائه نکردند
 • سخنگوی قوه‌قضاییه: تجمعات باید با مجوز باشد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg