مشروح اخبار
 » باز هم بی احتیاطی، تصادفی مرگبار ، 8 فوتی و مصدوم حاصل دو تصادف در روز گذشته

هژبریان فرمانده عملیات آتش نشانی که به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده بود، در این باره گفت: دو دستگاه خودرو سواری وانت و تیبا به علت نامشخصی که از سوی کارشناسان راهور در دست بررسی است به شدت با یکدیگر برخورد کرده و در وسط جاده متوقف شده بودند.

 

وی در ادامه گفت: براثر این حادثه هر شش نفر سرنشینان خودروهای سواری در داخل اتاقک درهم پیچیده این وسایل نقلیه محبوس شده بودند.بروز حادثه مرگبار رانندگی در روز گذشته، دو کشته و 6 مصدوم به جای گذاشت.*

 

 

به گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز ، در ساعت 18:38 عصر روز گذشته رخ داد یک حادثه رانندگی و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 4 به همراه گروه امداد و نجات را با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، به محل حادثه در گلدشت معالی آباد فرستاد.

 

هژبریان فرمانده عملیات آتش نشانی که به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده بود، در این باره گفت: دو دستگاه خودرو سواری وانت و تیبا به علت نامشخصی که از سوی کارشناسان راهور در دست بررسی است به شدت با یکدیگر برخورد کرده و در وسط جاده متوقف شده بودند.

 

وی در ادامه گفت: براثر این حادثه هر شش نفر سرنشینان خودروهای سواری در داخل اتاقک درهم پیچیده این وسایل نقلیه محبوس شده بودند.

 

فرمانده ایستگاه چهار سازمان آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق هر دو خودرو سواری را قطع کرده و از نشتی بنزین وسایل نقلیه جلوگیری به عمل آوردند.

 

هژبریان تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی به وسیله تجهیزات هیدرولیکی عملیات امداد رسانی به افراد محبوس شده را آغاز کردند و با تلاش فراوان هر 6 نفر سرنشینان را از اتاقک متلاشی شده خودروها خارج کرده و برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

 

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه با تایید کادر پزشکی اورژانس مشخص شد دو نفر از سرنشینان خودرو وانت (یک زن و مرد میانسال) براثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده اند و 4نفر دیگر به شدت دچار مصدومیت شده است که افراد مصدوم به وسیله خودرو خودرو اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

 

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل، هر دو خودرو سواری را به حاشیه امن جاده انتقل دادند و آثار به جای مانده از حادثه را از سطح جاده پاکسازی کردند.

 

همچنین در ساعت 15:33 نیز برخورد یک خودرو سواری پژو پارس به حاشیه خیابان در بلوار چمران مصدومیت شدید 2 نوجوان 17 ساله از سرنشینان این خودرو را به همراه داشت. این حادثه توسط آتش نشانان ایستگاه 9 امدادرسانی شد.

 

 تاریخ انتشار : 19 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • سقوط یک دستگاه خودرو وانت پیکان در کانال حادثه ساز شد
 • ورود ناگهانی یک دستگاه تانکر حمل سوخت به خیابان سه مجروح بر جای گذاشت
 • سقوط مرگبار خودروی سواری در جاده شیراز کازرون
 • تصادف شدید دو خودروی سواری با جرثقیل و کامیون مشغول کار در خیابان زنبق فرهن ...
 • وقوع دو سانحه رانندگی دلخراش در شیراز 6 نفر کشته و مصدوم شدند+تصاویر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg