مشروح اخبار
 » در ۹ماهه سال جاری؛ ۴۲۷ خدمت حقوقی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد

راک نیوز :427  خدمت حقوقی ازجمله پرونده کیفری، حقوقی، دادخواست، شکوائیه، دفاعیه و ... در ۹ ماهه سال جاری به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد. 

 جهانبخش شمس‌الدینی، رئیس اداره حقوقی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان به خانواده‌های تحت حمایت و توجه به جایگاه حقوقی آنان، یکی از برنامه‌های کمیته امداد به منظور توانمندسازی خانواده‌ها است.

وی با بیان اینکه ۴۲۷ خدمت حقوقی در ۹ ماهه سال جاری به مددجویان ارائه شد، افزود: ۶۹ پرونده مددجویی و سازمانی شامل ۶۴ مورد حقوقی و ۵مورد کیفری با تأکید بر توانمندسازی جامعه هدف در امور حقوقی امسال برای مددجویان انجام شد.

شمس‌الدینی با بیان اینکه هدف از ارائه خدمات حقوقی به مددجویان، ارتقاء سطح آگاهی مددجویان جهت دسترسی به احقاق حقوق آنهاست، اظهار کرد: ارائه خدمات مشاوره و معاضدت، تلاش جهت ترغیب و تشویق مددجویان برای برخورداری از معاضدت حقوقی، آموزش‌های حقوقی، شهروندی به مددجویان تحت حمایت و تلاش جهت ایجاد روحیه نیکوکاری در جامعه از جمله مواردی است که در رأس برنامه‌های حقوقی این نهاد قرار دارد.

وی ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی به مددجویان را از دیگر برنامه‌های این حوزه برشمرد و گفت: ۱۵۸ مورد خدمات مشاوره‌ای حقوقی در خصوص مسائل خانوادگی مددجویان از جمله مهریه، نفقه زوجه، طلاق و طلاق توافقی، حضانت و نگهداری طفل و پرداخت نفقه اولاد و الزام به تمکین زوجه برای مددجویان انجام شد.

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تنظیم ۱۴ لایحه دفاعیه، بررسی و تنظیم ۱۱۲ قرارداد و شرکت در ۷۴ جلسه از دیگر برنامه‌های حوزه حقوقی برای مددجویان در ۹ ماهه سال جاری است.

شمس‌الدینی با بیان اینکه ۳۳ وکیل نیکوکار با کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد همکاری دارند، اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه کمیته امداد با کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوران قوه قضاییه ، مددجویان در صورت وجود دعاوی قضایی و مشکلات حقوقی، از سوی این نهاد به کانون وکلا یا مرکز مشاوران قوه قضائیه معرفی می‌شوند تا به مشکلات آنان رسیدگی شود.

وی با یادآوری امضای تفاهم نامه همکاری بین مدیرکل کمیته امداد و معاون پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری استان، گفت: این تفاهم نامه درخصوص مشاوره و معاضدت حقوقی به مددجویان تحت حمایت و آموزش مسائل حقوقی به مددجویان و همچنین کارکنان کمیته امداد استان بسته شد.تاریخ انتشار : 19 دی 1396 17:10» اخبار مرتبط:

 • پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویرا ...
 • افتتاح 27 مسکن مددجویی کمیته امداد در دهه فجر
 • معافیت 52 نفر از فرزندان مددجویان کمیته امداد شهرستان بویراحمد از خدمت سرب ...
 • کسب رتبه اول کمیته امداد استان در اجرای طرح های اشتغال زایی در کشور
 • اداره کمیته امداد لنده به مدیریت تبدیل می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس