مشروح اخبار
 » دوره تخصصی گزارش‎نویسی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی گزارش نویسی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد، روزهای 5شنبه و جمعه در یاسوج برگزار شد.دوره تخصصی گزارش‎نویسی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
دوره آموزشی تخصصی گزارش نویسی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد، روزهای پنج شنبه و جمعه(21و22دی ماه)در یاسوج برگزار شد.
به گزارش راک نیوز، در این دوره آموزشی که در دو نوبت صبح و عصر در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، افزون بر 30نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند. 
در این دوره آموزشی که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و همکاری خانه مطبوعات برگزار شد، تاج محمد کاظمی از پیشکسوتان و فعالان رسانه ای کشور مطالب آموزشی مرتبط با گزارش نویسی را ارائه نمود.
این پیشکسوت رسانه ای ، قبل از آغاز مطالب آموزشی، گزارش نویسی را از الزامات حیات یک رسانه دانست و گفت: در دنیای ارتباطات امروز که اخبار در کوتاهترین زمان ممکن به دست مخاطب می رسد تنها با گزارش نویسی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می توان مخاطب را حفظ کرد.
دوره تخصصی گزارش‎نویسی ویژه خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
کاظمی با بیان اینکه بیشتر رسانه های کشور در حوزه گزارش نویسی ضعیف هستند، افزود: لازمه گزارش نویسی مطالعه و آگاهی است که یک خبرنگار یا روزنامه نگار باید به آن توجه ویژه داشته باشند. 
گفتنی است تاج محمد کاظمی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی حدود سه دهه در عرصه رسانه های بزرگ کشور شامل روزنامه های اطلاعات ،کیهان و همچنین خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) به عنوان خبرنگار، گزارشگر، تحلیل گر سیاسی و دبیر خبر فعالیت داشته است.
وی همچنین صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه تحلیلی خبری همزیستی نیوز می باشد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دوره ی اموزشی در راستای افزایش سطح دانش اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است.
رضا خردمند اظهار داشت: در این دوره آموزشی خبرنگاران توانمند و فعال استان شرکت کردند و امید داریم خروجی این دوره آموزشی برای اصحاب رسانه استان مثمرثمر باشد و به افزایش سطح فنی جامعه خبری استان کمک کند.


تاریخ انتشار : 22 دی 1396 22:36» اخبار مرتبط:

 • برگزاری دوره آموزشی اصول روابط عمومی ویژه خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد
 • به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یک دوره آموزش کارگردانی و نویسندگی در ش ...
 • زمان برگزاری دوره آموزشی سرباز معلمان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشن روز خب ...
 • زمان برگزاری کارگاه آموزشی روزنامه نگاری تغییر کرد.
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای