مشروح اخبار
 » دراینستاگرام نمایندگان چه خبر است ؟

نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.
به گزارش راک نیوز ؛ على مطهرى  ‎نایب رئیس مجلس شوراى اسلامی، در تازه ترین پست اینستاگرامی اش توضیح داد: 

در خبری که از سخنرانی من در کنگره حزب همبستگی منتشر شد جمله‌ای درباره ضرورت پرداخت مالیات از سوی بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) آمده بود در حالی که چنین جمله‌ای در صحبت‌های من وجود نداشت.

این دو نهاد جزء مالیات دهندگان هستند و این جمله به خاطر اشتباه خبرنگار نقل شده بود و من درمورد پرداخت مالیات از سوی آستان قدس تاکید کرده بودم.
غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود نوشت: یکی از مهمترین تصمیمات بزرگ کمیسیون تلفیق در بودجه سال اینده که با رای خوب همکاران عزیزم در کمیسیون تلفیق همراه شد گرفته شد. خیلی خلاصه و ساده عرض کنم. دولت و وزارتخانه ها به شرکتها و سرمایه گزاران بدهکار هستند . اینان به بانکها بدهکارند. بانکها به بانک مرکزی بدهکار است و همه اینها هم دارند سود میدهند. کارها قفل شده و کار تا جایی پیش رفته که پیمانکاران و سرمایه گزاران حتی پول حقوق کارگران هم ندارند و بانکها هم پول ندارند که وام دهند. تصویب کردیم بدون اینکه در پایه پولی اثری داشته باشد طلب پیمانکاران از دولت بابت بدهی شان به بانکها تادیه بشه و مطالبه بانک مرکزی از دولت جایگزین مطالبات بانک مرکزی از بانکها شود. یعنی چیزی حدود صدوده هزار میلیارد تومان منابعی است که قفل شده آزاد می شود و می تواند رونق جدی ایجاد کند. امیدوارم صحن علنی بپذیرد و قانون شود.

به گزارش راک نیوز از جنوب ایران ؛ سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی اش نوشت: 

جناب آقای نادری
فرماندار محترم شهرستان دشتی

انتصاب شایسته جنابعالی بعنوان فرماندار شهرستان دشتی را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدواریم در سایه تجارب ارزشمند جنابعالی که در عملکرد موفق چندین ساله با عمل به فرامین مقام معظم رهبری در گرو نهادن تمام توان و ظرفیت در خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم شریف جم و عسلویه نمود پیدا کرده است، همچون گذشته با ایجاد همدلی و همکاری مسئولانه در بین تمامی مسئولین اجرایی، امامان جمعه معزز و روحانیت معظم، فرهیختگان، نخبگان، فعالین اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی، نهادهای انقلابی، نظامی و انتظامی و همه مردم شریف، در راستای توسعه همه جانبه و پایدار شهرستان دشتی موفق و سربلند باشید.

دکتر سید کمال الدین شهریاری که از روز قبل در ماموریت کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان هستند، با اعلام حمایت از این تصمیم استاندار محترم، آماده همکاری لازم در جهت همیاری با جنابعالی و مجموعه دولت تدبیر و امید برای توسعه شهرستان دشتی به منظور خدمت بیش از پیش به مردم شریف شهرستان دشتی است. 
بدینوسیله ضمن تقدیر از تلاش های جناب مهرجو فرماندار سابق شهرستان دشتی، برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق داریم.تاریخ انتشار : 23 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • تاجگردون: تصویب برنامه ششم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی تا 10 روز آینده
 • پیام تبریک مدیر اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری شهرستان کهگیلویه ...
 • پیام تبریک مدیرکل تعاون روستایی استان و دانشگاه یاسوج به دکترتاجگردون
 • پیام تبریک مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به دکتر تاجگردون
 • صدور حکم انفصال از خدمت بهمنی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg