مشروح اخبار
 » مروری بر رویدادهای ورزشی گچساران در هفته ای که گذشت

پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل هیات هندبال اصفهان در لیگ برتر بانوان ، رقم خوردن نهمین پیروزی فوتبال « نفت و گاز گچساران»، نخستین پیروزی تیم فوتسال ماهان گچساران با ثبت ۶ گل،شکست بلند قامتان نفت و گاز گچساران در بندرعباس ،و شکست نفت و گاز گچساران مقابل قهرمان لیگ برتر واترپلو از جمله خبرهای مهم ورزش گچساران در هفته گذشته است.مروری بر رویدادهای ورزشی گچساران در هفته ای که گذشت
پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل هیات هندبال اصفهان در لیگ برتر بانوان ، رقم خوردن نهمین پیروزی فوتبال « نفت و گاز گچساران»، نخستین پیروزی تیم فوتسال ماهان گچساران با ثبت ۶ گل،شکست بلند قامتان نفت و گاز گچساران در بندرعباس ،شکست نفت و گاز گچساران مقابل قهرمان لیگ برتر واترپلو از جمله خبرهای مهم ورزش گچساران در هفته گذشته است.
*پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل هیات هندبال اصفهان در لیگ برتر هندبال بانوان
تیم نفت و گاز گچساران ا (جمعه)۲۲دی ماه در هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان کشور رقیب خود هیات هندبال اصفهان را از پیش رو برداشت.
در جریان رقابت های هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان تیم نفت و گاز گچساران تیم هیات هندبال اصفهان را با اختلاف ۱۵ امتیاز و نتیجه ۳۱ بر ۱۶ شکست داد.
در پایان این هفته تیم تأسیسات دریایی تهران به صدر جدول رده بندی صعود کرد.
تیم شهید چمران لارستان با ۱۴ امتیاز و داشتن یک بازی کمتر به رده دوم سقوط کرد.
تیم نفت و گاز گچساران با ۱۴ امتیاز در رده سوم قرار دارد.
در سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور هفت تیم های تاسیسات دریایی تهران، هیات هندبال اصفهان، هیات هندبال شاهین شهر، هیات هندبال کردستان، شهید چمران لارستان، بهمن بهبهان و نفت و گاز گچساران به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
*رقم خوردن نهمین پیروزی فوتبال « نفت و گاز گچساران»
در جریان بازی های لیگ دسته دو و در هفته هفدهم ۲۰دی ماه نهمین پیروزی تیم نفت و گاز گچساران رقم خورد .
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در مصاف با تیم فوتبال کاسپین قزوین با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید تا نهمین پیروزی این تیم در سری بازی های لیگ دسته دو فوتبال کشور رقم بخورد .
تنها گل این بازی را سعید کاظمی برای نفت و گاز گچساران به ثمر رساند.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با ۱۶ بازی، ۹ برد، پنج تساوی و قبول ۲ شکست ۳۲ امتیاز کسب کرده است و در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در گروه دوم این رقابت‌ها با تیم‌های سردار بوکان، شهرداری ارومیه، استقلال اهواز، شاهین ماهشهر، استقلال جنوب نفت، شهدای بابلسر، کاسپین قزوین، شهرداری کاشان، پرسپولیس مشهد، شهرداری بندرعباس و صنایع طلایی سمنان رقابت می‌کند.
*نخستین پیروزی تیم فوتسال ماهان گچساران با ثبت ۶ گل
نماینده کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم فوتسال کشور، نخستین برد خود را با ثبت ۶ گل در هفته نخست رقابت ها رقم زد.
از هفته نخست رقابت های گروه سوم لیگ دسته دو فوتسال کشور، عصر جمعه ۲۲دی ماه تیم ماهان گچساران به مصاف تیم صدرای شیراز رفت و با یک پیروزی پرگل به سه امتیاز بازی دست پیدا کرد.
این بازی که در سالن شهید بشارت شهر دوگنبدان برگزار شد با نتیجه شش بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید تا تیم نفت و گاز نخستین برد خود در این مسابقات را مقتدرانه به دست آورد.
گفتنی است تیم ماهان گچساران در این مسابقات با تیم های پالایش نفت آبادان ،صدرا شیراز ،شهر شاهین شهر ،مقاومت تهران و مقاومت شهید عباس نژاد اقلید در گروه سوم قرار گرفت.
*بلند قامتان نفت و گاز گچساران در بندرعباس شکست خوردند
تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران در هفته چهارم دور برگشت رقابت های لیگ دسته دو باشگاه های کشور مقابل تیم شهرداری بندرعباس با نتیجه ۹۲ بر ۶۴ شکست خورد.
شاگردان ایرج خلیلی توانسته بودند در دور رفت تیم شهرداری بندرعباس را شکست دهند اما در بازی برگشت که در بندرعباس برگزار شد شکست را از این تیم پذیرفتند.
مسابقات لیگ دسته دوم بسکتبال کشور در چهار گروه در فصل ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.
نفت و گاز گچساران در این مسابقات در گروه سوم با تیم‌های جهرم، فسا، شهرداری بندر عباس، طلای سبز رفسنجان رقابت می‌کند.
عقاب تهران، ملوان بندر انزلی، شهرداری آذرشهر، شهرداری نوین تبریز در گروه اول این مسابقات حضور دارند.
رعد پدافند هوایی آبادان، خلیج فارس قم، هیئت بسکتبال قزوین، هیئت بسکتبال زنجان، هیات بسکتبال اسدآباد نیز در گروه دوم به دیدار هم می‌روند.
گروه چهارم لیگ دسته دوم بسکتبال نیز شامل تیم‌های هیات بسکتبال همدان، یس آل گرگان، مهتاب قم، نسل طلایی شاهرود است.
*نفت و گاز گچساران بازنده بازی با قهرمان لیگ برتر واترپلو
تیم نفت و گاز گچساران از هفته هفتم و پایانی دور برگشت لیگ برتر واترپلو با تیم دانشگاه آزاد اسلامی بازی کرد.
این دیدار که روز پنجشنبه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد، نفت و گاز گچساران با نتیجه19 بر 6 نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد.
تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران با 20 امتیاز در رتبه نخست و نفت و گاز گچساران با 10 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار دارد.


تاریخ انتشار : 23 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • لیگ دسته دو بسکتبال:بلند قامتان نفت و گاز گچساران در بندرعباس شکست خوردند
 • پیروزی تیم نفت و گاز گچساران مقابل هیات هندبال اصفهان در لیگ برتر هندبال با ...
 • لیگ برتر هندبال بانوان: پیروزی تیم گچساران مقابل شهرداری شاهین شهر
 • پیروزی نفت و گاز گچساران مقابل بهمن بهبهان در لیگ هندبال بانوان
 • رقابت های لیگ برتر کشور: تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران بر هیئت هندبا ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg