مشروح اخبار
 » معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: اجرای 38 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد ازاجرای 38 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای استان خبر داد.


به گزارش راک نیوز : مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در حال  حاضر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در  پنج شهر استان اجرا شده است، اظهار کرد: سه شهر  یاسوج، دهدشت و دوگنبدان نیز به سیستم تصفیه‌خانه متصل شده است و  تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای چرام و سی سخت نیز در حال اجرا می‌باشد.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد  پیشرفت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای سی‌سخت و چرام و به ترتیب 70 و 25 درصد عنوان کرد و گفت: تلاش خواهد شد که این دو پروژه در موعد مقرر به بهره‌بردای  رسیده و  شهروندان این دو شهر از مزایای آب برخوردار شوند.

مرادیان بیان  داشت: در سال جاری توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرهای استان از جمله یاسوج، دهدشت و دوگنبدان افزایش قابل قبولی  داشته است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در  سال جاری حدود 38 کیلومتر خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت اجرا شده است، یادآور شد: از این میزان  17 کیلومتر در یاسوج، 14 کیلومتر در دوگنبدان و  7 کیلومتر در شهر دهدشت اجرا شده است.
 
مرادیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر20 پیمانکار فعال در حوزه توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در پنج شهر استان در اجرای پروژه های فاضلاب در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اهمیت اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح شهرهای استان بیان کرد: توسعه شبکه فاضلاب در سطح شهرهای دارای  شبکه فاضلاب  و نیز مطالعه اجرای شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب  فاضلاب در شهرهای فاقد شبکه فاضلاب از اولویت‌های اصلی معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد است.تاریخ انتشار : 24 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس اداره آب و فاضلاب شهری شهرستان کهگیلویه از پیشرفت فیزیکی 25درصدی شبکه ...
 • معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری: افتتاح و کلنگ زنی چهار طرح آب و ...
 • 70میلیارد ریال برای اصلاح شبکه آب شهری دوگنبدان نیاز است
 • 88 درصد پیشرفت فیزیکی فاز 2 فاضلاب گچساران
 • انتظار 14 ساله برای بهره برداری پیش تصفیه‌خانه دوگنبدان به پایان رسید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg