مشروح اخبار
 » ۶۳ هزار کهگیلویه و بویراحمدی از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۸ هزار و ۷۰۰ خانوار با جمعیت ۶۳ هزار و ۴۰۰ نفر در استان از خدمات این نهاد انقلابی بهره‌مند هستند.به گزارش راک نیوز :فرید محبی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 28 هزار و 700 خانوار با جمعیت 63 هزار و 400 نفر مستمری بگیر کمیته امداد بود و در 9 ماهه امسال 17 میلیارد و 200 میلیون تومان مستمری به این مددجویان پرداخت شد.

وی عنوان کرد:مستمری و یارانه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از دی ماه امسال به صورت متمرکز از طریق صندوق امداد ولایت این نهاد پرداخت می‌شود.

وی پرداخت مستمری را یکی از خدمات کمیته امداد عنوان کرد و افزود: مستمری و یارانه مددجویان تحت حمایت تا پایان آذر ماه امسال به صورت جداگانه و در دو حساب متفاوت واریز می‌شد.

محبی با بیان اینکه از دی ماه امسال به بعد یارانه خانوارهای تحت حمایت از طریق صندوق امداد ولایت کمیته امداد پرداخت می‌شود، افزود: روند پرداخت مستمری و یارانه مددجویان دستخوش یکسری تغییرات شده و از این تاریخ مستمری و یارانه مددجویان به صورت یکپارچه و به حساب صندوق امداد ولایت مددجویان واریز می‌شود و از این طریق نیز قابل برداشت است.

وی با اشاره به اینکه 28 هزار و 700 خانوار با جمعیت 63 هزار و 400 نفر مستمری بگیر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند، بیان کرد: 17 میلیارد و 200 میلیون تومان مستمری در 9 ماهه سال جاری به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد.

محبی به میزان مستمری پرداختی به خانوارهای مددجو اشاره کرد و گفت: به خانوارهای تک نفره 148 هزار تومان، دو نفره 249 هزار تومان، سه نفره 324 هزار تومان، 4نفره 419 هزار تومان و پنج نفر به بالا 465 هزار تومان مستمری ماهیانه تعلق می‌گیرد.تاریخ انتشار : 24 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • پرداخت116 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان کمیته امداد گچساران
 • مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: ارائه بیش از 61 میلیارد ریا ...
 • پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویرا ...
 • مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد: هزار و 88 خانوار زیر پوشش کمیته امد ...
 • جزئیات وام پرداختی کمیته امداد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg