مشروح اخبار
 » پیام تسلیت نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت جان باختن دریانورد گچسارانی نفتکش ایران

به گزارش راک نیوز،ایوب مظفری آبده گاه مهماندار این نفتکش اهل روستای "برمامیون" خان احمد از توابع شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد جزو جان باختگان این حادثه بود.پیام تسلیت نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت جان باختن دریانورد گچسارانی نفتکش ایران
به گزارش راک نیوز، ایوب مظفری آبده گاه مهماندار این نفتکش اهل روستای "برمامیون" خان احمد از توابع شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد جزو جان باختگان این حادثه بود.
غلامرضا تاجگردون، نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، شهادت این فرزند دلاور استان کهگیلویه و بویراحمد را تسلیت گفت. 
در این پیام آمده است:
"شهید ایوب مظفری، شهید دریای شانگهای. امروز با وزیر در شانگهای تلفنی صحبت داشتم. از عمق حادثه و فاجعه‌ای که منجر به شهادت این عزیزان شد، گفت. خیلی دردناک و مظلومانه بود. به خانواده محترم ایشان و ایل بزرگ دولتیاری صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم."
همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی عروج شهادت گونه دریادلان نفت کش سانچی را تسلیت گفت.
"امروز مردم قدرشناس ایران اسلامی در غم عروج ملکوتی و شهادت گونه 32 پرسنل دریادل نفتکش سانچی که کیلومترها دور تر از خاک ایران و در میان آبهای شانگهای چین، سوختند و به آسمان پر کشیدند، داغدار این حادثه اسفناک و دردناک شدند.
اینجانب این مصیبت عظما و حادثه دلخراش را ابتدا به خانواده های داغدار این عزیزان پرپر شده، رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری و به ویژه خانواده معزز و معظم "ایوب مظفری آبده گاه" که از هم استانیها و اهل روستای برمامیون خان احمد شهرستان باشت بودند، صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می کنم و از صمیم قلب برای آن عزیزان به عرش سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان و خانواده سوگوارشان صبر و اجر مسالت می‌کنم."
گفتنی است نفتکش سانچی  هفته گذشته16دی ماه در ۱۵۸مایلی سواحل شرقی چین پس از تصادم با یک کشتی فله بر در آبهای چین ، دچار انفجار شدید شد و در نهایت روز یکشنبه به طور کامل غرق شد و جان باختن همه خدمه و پرسنل این کشتی قطعی و محرز شد.
هیات دولت جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه 25دی ماه 1396 را عزای عمومی اعلام کرد.


تاریخ انتشار : 25 دی 1396» اخبار مرتبط:

 • مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران جان باختن هموطنان در حادثه نفتک ...
 • پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌ک ...
 • پایان تلخ یک انتظار ؛پرواز 32 فرشته /فوت همه پرسنل نفتکش "سانچی" در آبهای ...
 • نفتکش سانچی کاملاً غرق شد/ تأیید مرگ همه ۳۲ نفر خدمه کشتی
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پیامی حادثه دلخراش و جانسوز انفجار پالایشگاه ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg