مشروح اخبار
 » ساماندهی 20 کودک کار و خیابانی گچساران

کودکان عامل حفظ و بقای جامعه هستند و میزان رشد و پیشرفت جامعه بستگی به تربیت صحیح آنان دارد، ابراز داشت: بهزیستی برنامه هدفمندی برای شناسایی و رسیدگی به مشکلات کودکان کار و خیابانی گچساران دارد.


 راک نیوز :  مسئول اورژانس اجتماعی بهزیستی گچساران با بیان اینکه کودکان عامل حفظ و بقای جامعه هستند و میزان رشد و پیشرفت جامعه بستگی به تربیت صحیح آنان دارد، ابراز داشت: بهزیستی برنامه هدفمندی برای شناسایی و رسیدگی به مشکلات کودکان کار و خیابانی گچساران دارد.

دیلمی با اشاره به اینکه تاکنون 20 کودک کار و خیابانی شهر توسط اورژانس شناسایی شده، افزود: طی جلسه‌ای خانواده‌های این 20 نفر دعوت شده‌اند.

وی اذعان داشت: به این خانواده‌ها آگاهی لازم در زمینه بهداشت روحی و روانی و خطراتی که این کودکان را در این مسیر تهدید می‌کند، داده شده است.

دیلمی شناسایی تمام کودکان کار و خیابانی شهر را از برنامه‌های در دست اقدام بهزیستی گچساران عنوان کرد و ادامه داد: ساماندهی این کودکان با همکاری دستگاه‌های متولی در دستور کار قرار دارد.

مسئول اورژانس اجتماعی بهزیستی گچساران ساماندهی کودکان کار و خیابانی را ضروری دانست و بر توجه هر چه بیشتر خانواده‌ها به مسائل تربیتی کودکان تأکید کرد.

دیلمی با تشریح اهداف بهزیستی گچساران در حمایت از این کودکان یادآور شد: هدف ما این است که در قالب برنامه‌ای کودکان کار و خیابانی را از انواع آسیب‌های اجتماعی باز داریم.

وی ارتقای شغلی آنها و یاددهی مهارت‌ها و آموزش‌های لازم و مورد علاقه را از دیگر برنامه‌های بهزیستی گچساران در راستای ساماندهی کودکان کار و خیابانی گچساران عنوان کرد.

فارستاریخ انتشار : 18 شهریور 1391 20:05» اخبار مرتبط:

 • کامران نجف زاده در پیست اسکی کاکان یاسوج !+عکس
 • نماینده مردم گچساران و باشت در پیامی هفته ملی کودک را به همه کودکان و والدی ...
 • 7/3 درصد از کودکان کهگیلویه سوء تغذیه دارند
 • 20 هزار کودک در کهگیلویه و بویراحمد از خدمات بهزیستی بهره می‎برند
 • ناهنجاریهای ژنتیکی مهمترین عامل مرگ کودکان زیر 5سال درکهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس