مشروح اخبار
 » طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات صورت گرفت؛انتصاب جوان هم استانی، بعنوان دستیار ویژه وزیر در امور ارتباطات مردمی

طرح شعار استفاده از ظرفیت های جوانان در پست های کلان کشور یکی از شعارها و برنامه های اصلی دولت دوازدهم و شخص محترم رئیس جمهور بوده، که با انتخاب جوان ترین وزیر ادوار کابینه بعد انقلاب یعنی مهندس آذری جهرمی فصل جدیدی رو رقم زده شد.


طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات صورت گرفت؛انتصاب جوان هم استانی، مهندس سید فرزاد نجات نیا نائب رئیس سابق شورای شهر دهدشت بعنوان دستیار ویژه وزیر در امور ارتباطات مردمی


به گزارش راک نیوز؛ طرح شعار استفاده از ظرفیت های جوانان در پست های کلان کشور یکی از شعارها و برنامه های اصلی دولت دوازدهم و شخص محترم رئیس جمهور بوده، که با انتخاب جوان ترین وزیر ادوار کابینه بعد انقلاب یعنی مهندس آذری جهرمی فصل جدیدی رو رقم زده شد.

مهندس آذری جهرمی از همان اوایل تنفیذ مسئولیت وزارتخانه مهم ارتباطات و فنآوری اطلاعات بخوبی از عهده این مسئولیت مهم برآمد و اذهان رجال سیاسی و مدیریتی کشور را به خود جلب نمود، و از طرفی در عملکرد چهار ماهه اول کاری وزیر جوان کابینه دوازدهم با استفاده از ظرفیت جوانان و اعتماد به آنان توانست اقدامات مهم و موثری را در زمینه های تدوین و تصویب اقتصاد دیجیتال در دولت، توجه خاص به استارت آپ ها و مشاغل نوپا، طرح ثبت تلفن همراه، و...انجام دهد. وی تاکنون موفق ترین وزیر دولت دوازدهم بوده و کشور را با اهتمام در ایجاد شبکه ملی اطلاعات و اپلیکیشن دولت همراه در آستانه تحول عظیم قرار داده است.

یکی از افتخارات وزیر خلاق، مهندس جهرمی اینست که کمترین تذکر و طرح سوال در مجلس دهم شورای اسلامی را بخود اختصاص داده است.

از دیگر ابتکارات مقام عالی ارتباطات و فنآوری اطلاعات استفاده از جوانان در سطوح بالا و مقامات بوده، و انتصاب مهندس نجات نیا جوان نسل سومی خطه جنوب بعنوان دستیار در همین راستاست.

سید فرزاد نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان پس از حضور در تهران بعنوان یکی از مدیران جوان و خوش پتانسیل است که در عرصه های مختلف با فعالیت های مستمر توانسته است ظرفیت های خود را به اثبات برساند.

همانگونه که یکی مشکلات فعلی ساختار اداری ارتباط ضعیف با بدنه جامعه می باشد، انتخاب مهندس نجات نیا با تواضع، گشاده رویی، حسن خلق، مردمداری بدور از تعصبات بی اساس و اعتدال در گفتار و رفتار و روابط عمومی کم نظیر به عنوان دستیار وزیر در امور ارتباطات وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات نوید بخش آینده ای روشن در بحث تکریم برای این وزارت فخیمه خواهد بود.

نجات نیا نایب رئیس شورای سوم شهرستان دهدشت، که با روحیه مدیریتی و بیس فرهنگی و استفاده از پتانسیل های خود در سایر مسئولیت های محوله توانست عملکرد خوبی را داشته باشد.

وی پیش از این بعنوان مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری افتخار این را داشت که منشاء خدمات ارزنده برای جامعه علمی کشور باشند./

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396 13:25» اخبار مرتبط:

 • وزیر ارتباطات و فناوری عضو افتخاری انجمن هم اندیشی فرهیختگان کهگیلویه و بوی ...
 • وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند
 • اظهار نظر "تاج گردون" در خصوص وزیر پیشنهادی ارتباطات کابینه دوازدهم
 • مدیرکل ارتباطات استان فارس منصوب شد+عکس
 • حذف یک وزیر دیگر از کابینه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس