مشروح اخبار
 » استاندار کهگیلویه وبویراحمد با مدیرعامل خبرگزاری ایرنا دیدار کرد

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با سید ضیاء هاشمی مدیرعامل این سازمان دیدار کرد.


راک نیوز/استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار ضمن تاکید بر نقش رسانه‌ها به ویژه خبرگزاری ایرنا بر اطلاع رسانی دقیق، درست و به هنگام از فعالیت‌ها و عملکردهای دستگاه‌های دولتی، نقد مفید و سازنده را راهگشای مدیران در استان دانست.

علی محمد احمدی گفت: خبرگزاری ایرنا می‌تواند با بهره گیری از سابقه فعالیت خود و در پیش گرفتن رویکرد منطقی و متعادل به نقد سازنده پرداخته و به رفع برخی موانع در استان کمک کند.

احمدی با بیان اینکه، فضای تهیه اخبار و انتشار آن در استان کهگیلویه وبویراحمد توسط رسانه‌های مختلف وجود دارد، خاطر نشان کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به عنوان رسانه رسمی نظام جمهوری اسلامی منشأ خدمات موثری در استان بوده است.

وی با اشاره به گسترش استفاده از فضای مجازی در بین شهروندان در سال‌های اخیر، خاطر نشان کرد: با گسترش فضای مجازی نقش رسانه‌های رسمی در فضای اطلاع رسانی باید به گونه‌ای باشد که افکار عمومی را به درستی هدایت کند تا به مطالبات مردمی در حد امکانات و توانایی نظام پاسخ داده شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ادامه این دیدار اتمام پروژه‌های نیمه تمام در سطح استان، توجه به اشتغال با بهره گیری از سرمایه گذاری داخلی و خارجی و توجه به صادرات استان را از جمله برنامه‌های آتی دولت در سطح استان عنوان کرد.

سید ضیاء هاشمی هم در دیدار با استاندار کهگیلویه وبویراحمد ابراز امیدواری کرد که این خبرگزاری با فعالیت خود در سطح ملی بتواند فضای امید و نشاط را در جامعه تقویت کند.

وی با بیان اینکه، رسانه‌ها با کمک به مدیریت کشور واقعیت‌ها را شفاف و دستاوردها را در جامعه منعکس می‌کنند، اظهار کرد: رسانه‌ها ضمن اینکه زبان مردم در بین مسئولان هستند، می‌توانند دغدغه‌های مدیران را نیز به جامعه منعکس کنند.

هاشمی یادآور شد: خبرگزاری جمهوری اسلامی با داشتن دفاتر داخلی و خارجی در انتشار اخبار و اطلاع رسانی دقیق نقش مؤثری داشته و در آینده نیز در این مسیر تلاش مضاعفی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه، خبرگزاری جمهوری اسلامی فصل جدیدی از همکاری با استان‌های کشور را آغاز خواهد کرد، گفت: همراهی و اعتماد متقابل رسانه‌ها و مدیریت منشأ حرکت و تلاش خواهد بود.

هاشمی با تاکید بر عملکرد رسانه‌ها به عنوان بازتاب دهنده عملکرد دستگاه‌ها و همچنین کمک به فضای نقدپذیری در جامعه عنوان کرد: مدیران نیز باید پذیرای نقدهای سازنده باشند و ایرنا بر تعامل سازنده با مجموعه مدیریت کشور تاکید دارد.


تاریخ انتشار : 7 بهمن 1396 11:53» اخبار مرتبط:

 • رئیس جدید خبرگزاری «ایرنا» درکهگیلویه وبویراحمدمعرفی شد (+عکس)
 • انتصابی جدید برای رئیس اسبق خبرگزاری ایرنادرکهگیلویه وبویراحمد
 • فرمانده انتظامی استان :رشد20 درصدی کشف مواد مخدردرکهگیلویه وبویراحمد
 • حاتم بخشی "خبرگزاری ایرنا"درکهگیلویه وبویراحمد وفراموش کردن زحمت چهارساله ...
 • 28 سایت خبری در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام