مشروح اخبار
 » رکود بازار منجر به ابطال پروانه 500واحد صنفی در گچساران شد

رییس اتاق اصناف گچساران گفت: رکود بازار منجر به باطل شدن 500 پروانه کسب و کار از سوی صاحبان آن از ابتدای امسال تاکنون در این شهر شده است.رکود بازار منجر به ابطال پروانه 500واحد صنفی در گچساران شد
 رییس اتاق اصناف گچساران گفت: رکود بازار منجر به باطل شدن 500 پروانه کسب و کار از سوی صاحبان آن از ابتدای امسال تاکنون در این شهر شده است.
سید ناصر حسینی در حاشیه نشست تنظیم بازار گچساران در گفتگو با راک نیوز افزود:بازاریان شهرستان گچساران بیشتر فروشنده کالا هستند و ادامه رکود بازار و توانایی نداشتن در پرداخت اجاره مغازه، آن ها را برای فعالیت دچار مشکل کرده است. 
وی ادامه داد : چهار هزار واحد صنفی به صورت مجاز و پروانه دار و 100 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در این شهرستان فعالیت دارند.
وی بیان کرد: 13 هزار و 500 واحد صنفی در این شهرستان امسال مورد بازرسی قرار گرفت که 406 واحد صنفی متخلف در این زمینه شناسایی شد.
حسینی ابراز کرد: امسال 365 مورد گزارش مردمی از تخلفات اصناف این شهرستان از طریق مراجعه حضوری و ثبت در سامانه 124 به این اداره رسید که تمام آنها در کمتر از 24 ساعت بازرسی شد. 
وی بیشترین تخلف اصناف گچساران رانداشتن پروانه کسب، گران فروشی و درج نشدن قیمت بر روی کالا ذکر کرد. 
حسینی بیان کرد: اتحادیه‌ها طبق قانون به واحدهای فاقد پروانه کسب اخطار داده و مهلتی را برای دریافت مجوز به واحدهای صنفی می‌دهند که در صورت بی توجهی متصدیان، محل کسب آنها پلمپ می‌شود.
حسینی با بیان اینکه راه اندازی کسب و کار در حوزه اصناف به دریافت مجوز یا همان پروانه کسب نیاز دارد گفت: کسانی که بدون پروانه کسب مشغول به فعالیت‌های اقتصادی هستند برای اتاق اصناف و دولت مشکلات عدیده‌ای را به وجود آورده و مردم را نیز درگیر این مشکلات می‌کنند.


تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس اتاق اصناف کهگیلویه خبر داد ؛طی چهار ماه گذشته 9 هزار و 854 واحد صنفی ...
 • رئیس امور صنفی گچساران:یکهزار و 100واحد صنفی در طرح نوروزی بازرسی شدند
 • 200واحد صنفی بدون پروانه در گچساران فعال است
 • متخلفان واحدهای صنفی گچساران 250 میلیون ریال جریمه شدند
 • صدور 3 هزار پروانه کسب صنفی در کهگیلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg