مشروح اخبار
 » ضرورت نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در مدارس

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در مدارس به منظور تحقق اهداف آن در بین آحاد جامعه، ضرورت دارد.ضرورت نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در مدارس

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در مدارس به منظور تحقق اهداف آن در بین آحاد جامعه، ضرورت دارد.

به گزارش راک نیوز، سید ظهیرالدین پورالحسینی در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش در تشریح اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی افزود: نقش فرهنگیان در گسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی در بین مردم از جمله دانش آموزان و اولیاء که جمعیت زیادی را تحت پوشش قرار دارد از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی از محورهای مهمی است که چندین سال است از سوی مقام معظم رهبری با هدف رشد و توسعه کشور با تکیه بر توان داخلی در جامعه مورد تاکید قرار می گیرد لذا آموزش و پرورش در این عرصه مسوولیت سنگینی بر عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه گسترش اقتصاد مقاومتی در جامعه یکی از نیازهای جامعه امروز ما را تشکیل می دهد خاطرنشان شد: معلمان در نهادینه کردن این فرهنگ غنی در جامعه نقش مهم و تاثیر گذاری دارند.

پورالحسینی از ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه به عنوان یکی از وظایف مهم فرهنگیان در جامعه یاد کرد و یادآور شد: آشنا کردن افراد جامعه با این تفکر به ویژه دانش آموزان موجب رشد و تعالی کشور در عرصه های مختلف می شود.

وی در پایان یکی از رسالت های مهم فرهنگیان در سال 96 را تلاش در ترویج و توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه ذکر کرد.تاریخ انتشار : 21 بهمن 1396 13:27» اخبار مرتبط:

 • همزمان با هفته بسیج:افتتاح 30 طرح محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در کهگیلوی ...
 • بیش از یکهزار نفر عضو انجمن های اولیا و مربیان مدارس گچساران هستند
 • جایگاه اقتصاد مقاومتی در مناطق ویژه اقتصادی-علیرضا قنبری
 • مدارس و آموزش نباید دچار مسائل خطی و جناحی شود.
 • بهره وری از سرمایه های کوچک راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای